„Většina kluků z prvního týmu je ještě na dovolené. Šanci dostali kluci z dorostu a další mladí hráči,“ řekl úvodem trenér Bruntálu Martin Kotala. „Začátek nebyl z naší strany špatný. Bohužel jsme neproměňovali šance,“ povzdechl si. „Gólovek jsme měli snad na tři zápasy. Blažek dokonce nedal penaltu, čímž jasně dokumentoval náš zmar,“ pokračoval bruntálský stratég. „Výsledek ale neřeším. Důležité pro mě bylo vidět, mladé kluky v akci,“ zvedl prst.

V sobotu měli bruntálští fotbalisté odcestovat na turnaj do rakouského Salzburgu. „Tento výjezd jsme nakonec zrušili. Nebyli bychom kompletní, a tím pádem by tato akce nedávala pro nás smysl,“ poznamenal Martin Kotala. „Sháníme proto na sobotu soupeře,“ dodal.

Co se týká hráčského kádru, tak v něm už nefigurují Urban se Švancerem. „Šanci budou dostávat mladí kluci původem z Bruntálu a okolí. Chtěli jsme ještě Michala Sekaninu, ten se ale rozhodl zkusit štěstí v Opavě,“ uzavřel Martin Kotala.

Dolní Benešov – Bruntál 5:2 (3:0)
Branky: Labuda 2, Tkačík 2, Samson – Cabal, Rončák.
Bruntál: Studený (70. Dolanský) - Unverdorben, Kovář (46. Hurajt), Ostrák, Goněc – Schwarz, Zatloukal (55. Snokrot), Cápek, Blažek – Cabal, Rončák. Trenér: Martin Kotala.