Utkání začalo pěkně zhurta a první gólový moment přinesla už šestá minuta. Značný podíl na tom měl brankář Slavoj Olympie Studený.

„Náš gólman zaváhal. Špatně vyběhl, zařval, že má balon, ale pak šel proti domácímu hráči, kterého fauloval. Byla to jasná penalta,“ komentoval bruntálský kouč Antonín Mura. Další vzrušivější okamžiky už první poločas nenabídl.

O to atraktivnější byla druhá půle. Přesně po hodině hry dolétl do ústeckého vápna centr, balon následně umisťoval do brány Orság, ale autor úvodního gólu Bezděk ho rukou zastavil na brankové čáře. Následovalo vyloučení a pokutový kop, s jehož exekucí úspěšně naložil Kyselý. Bruntál ovšem nedokázal využít početní výhodu a nedlouho po vyrovnání opět inkasoval. Ústí podniklo rychlý brejk, který zakončil Smítal – 2:1.

Slavoj Olympie na svého protivníka vyvíjela tlak a domácí povolili až deset minut před koncem. Střídající Cabal se v šestnáctce dostal k hlavičce a míč poslal do sítě.

„Jeden z hráčů domácího výběru se ho opět snažil zastavit rukou. Povedlo se mu to ovšem až za brankovou čarou. Kdyby to bylo před, obdržel by taky červenou kartu,“ uvedl Antonín Mura a na závěr ještě dodal:

„Ústí si bod zasloužilo a my s ním můžeme být spokojeni. Nám bohužel oproti předchozím zápasům nefungovala obrana v čele s brankářem Studeným. Ten se před koncem navíc zranil, zápas dochytal s krčním límcem a následně musel na vyšetření do nemocnice.“

Ústí – SO Bruntál 2:2 (1:0)
Branky: 6. z pen. Bezděk, 62. Smítal – 60. z pen. Kyselý, 79. Cabal. Rozhodčí: Vojáček – Polanský, Svoboda. ŽK: Vladař, Škařupa – L. Kundrátek, Krajčovič, Lavrovič, Hrabovský. ČK: 59. Bezděk. Diváci: 150.
Bruntál: Studený – Krajčovič, Češek, Dohnálek, Němec (46. Blažek) – P. Kundrátek, L. Kundrátek (46. Hrabovský), Kyselý, Lavrovič – Jan Urban ml. (60. Cabal) – Orság. Trenér: Antonín Mura.