„Dali jsme šanci mladým klukům. Chtěli jsme je vidět v akci. Ukázali, že mají potenciál, ale je to ještě o dlouhé práci,“ řekl na úvod trenér Krnova Gustav Santarius. „Naše hra nebyla špatná. Soupeře jsme do žádných velkých šancí nepouštěli. Sami jsme si ale taky nic velkého nevytvořili,“ přiznal krnovský kouč. Ve 43. minutě padla první branka zápasu. Míč se dostal k Mrázovi a ten krásnou střelou z třiceti metrů překonal gólmana Hatoně.

Po přestávce přišel obrat. V 53. minutě se míč dostal ke Hrušovskému, který obešel dva hráče, následně i gólmana Řeháčka a bylo vyrovnáno. O dvě minuty později už domácí vedli. Pěknou individuální akcí se blýskl bývalý útočník ostravského Baníku a Hlučína Badalyan a Řeháček lovil míč ze své sítě podruhé. „Hlubina ukázala, že má velkou kvalitu. V momentě, kdy vstřelila druhou branku, bylo po zápase,“ zakončil Gustav Santarius.

Poslední utkání letošního ročníku odehrají Krnovští v pátek, kdy od 17 hodin hostí Havířov.

Hlubina – Krnov 3:1 (0:1)
Branky: 53. Hrušovský, 55. Badalyan, 77. Frébort (penalta) – 43. Mráz. Rozhodčí: Sivera – Lukašík, Macrineanu. ŽK: Hatoň, Tomek, Bělíček, Schmutz – Grulich, Tilkeridis, Burian, Mráz. Diváci: 200.
Krnov: Řeháček – Havlíček (74. Burian), Igbinoba, Swiech, Sabo – Říha (60. Václavek), Grulich (60. Váňa), Tümmler, Koval (60. Macík), Hřivnáč (37. Mráz) – Tilkeridis. Trenér: Gustav Santarius.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...