„Generálka nám nevyšla,“ povzdechl si trenér Krnova Gustav Santarius. „První poločas jsme měli pod kontrolou. Naše hra nebyla špatná. Vytvořili jsme si i tři velké šance, které se nám ale nepodařilo proměnit,“ litoval kouč Kofoly. Do dvou se dostal Váňa, třetí měl Václavek.

Druhý poločas už tak dobrý nebyl. „Dostali jsme dvě laciné branky. První padla poté, co jsme ztratili míč na pravé straně. Druhou po standardní situaci, kdy jsme si neobsadili hráče,“ mrzelo Gustava Santariuse. „Směrem do ofenzívy jsme byli málo nebezpeční,“ dodal.

Bruntál prožil vítěznou generálku
Bruntál v generálce přehrál Nové Sady. Velkým problémem je marodka

Už v nedělí čeká na Krnov první zápas jara, kdy od 14.30 hostí o záchranu hrající Frenštát. „Máme týden na to, abychom se na utkání dobře připravili. Musíme zapracovat na našich chybách. Frenštát hraje o záchranu, nebude to vůbec jednoduché utkání. V sobotu nás i v Háji sledovali. Věřím, že nám utkání vyjde lépe, než generálka,“ je optimistou Gustav Santarius.

Háj ve Slezsku – Krnov 2:0 (0:0)
Krnov: Rolný (46. Řeháček) – Tümmler, Igbinoba, Sweich, Havlíček – Říha (46. Kolbasa) – Václavek (46. Strážnický), Dočkal, Mráz (46. Hřivnáč), Lavrovič (46. Groda) – Váňa (46. Kerage). Trenér: Gustav Santarius