Začátek patřil Valachům, hýřili aktivitou, byli více na míči. „Začátek nás zastihl v útlumu, chvíli nám trvalo, než jsme se dostali do hry. V prvních dvaceti minutách byl soupeř lepším týmem,“ přiznal krnovský trenér Gustav Santarius. Ve 33. minutě jeho tým poprvé udeřil. Tilkeridis z pravé strany nahrál na Váňu a ten se krásně trefil do šibenice. „Od nějaké dvacáté minuty se hra srovnala. Nakonec se nám podařilo vstřelit i vedoucí gól. Musím ocenit Váňovo zakončení, trefil to krásně,“ chválil svého elitního útočníka trenér. Nicméně čtyři minuty před poločasem bylo srovnáno. Na 1:1 dával Smilek.

Zápas 15. kola fotbalové divize F Břidličná - Havířov 2:4.
Břidličnou znovu popravily individuální chyby

Po přestávce měl Krnov dvě velké šance. V obou měl prsty Tilkeridis, jeden z nejlepších hráčů na hřišti. „Věřím, že kdybychom je proměnili, tak vyhrajeme,“ zdůraznil krnovský stratég. V 73. minutě vybojoval Tilkeridis balon, narazil jsi ho s Váňou a nakonec i zakončil – 2:1. „Vypadalo to, že můžeme mít tři body. Bohužel se tak nestalo. Udělali jsme chybu, kterou soupeř potrestal,“ povzdechl si Santarius. V 78. minutě ale bohužel si Váňa nevšiml Výmoly, ten se nakonec zmocnil balonu a vyrovnal na 2:2. „Je to obrovská škoda. Sahali jsme po výhře. Nakonec byl z toho remízový zápas,“ zakončil Gustav Santarius.

Krnov – Valašské Meziříčí 2:2 (1:1)
Branky: 33. Váňa, 73. Tilkeridis – 41. Smilek, 78. Výmola. Rozhodčí: Kaloč – Ganaj, Tvardek. Bez ŽK. Diváci: 430.
Krnov: Řeháček – Sabo, Igbinoba, Swiech, N´Da – Macík – Václavek (77. Lyčka), Mráz, Tilkeridis – Váňa, Nobre (46. Hřivnáč). Trenér: Gustav Santarius.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …