„Zatím mám z přípravy pozitivní dojmy. Jsem rád, že jsme první přípravný zápas zvládli,“ usmíval se trenér Martin Kotala. „Samozřejmě, že ve hře byla hluchá místa, ale na druhou stranu i dost pozitivních věcí,“ podotkl bruntálský kouč.

Na hráčích je vidět, že jim fotbal chyběl. „Je to tak, snažím se do týmu dát řád, tak aby na trénincích byla pravidelná účast. Zatím mám z toho dobrý pocit. Kluci chtějí, pracují na sobě,“ pochvaluje si Martin Kotala.

Sám si zvyká na novinku. Během své trenérské kariéry pracoval u mládeže, nyní má pod palcem tým dospělých. „Až tak úplná novinka to pro mě není. Jako trenér jsem vedl seniorský hokejový výběr. Ale člověk se pořád učí, musí se poučit z chyb, který udělal, jen tak se posune dál,“ podotkl Martin Kotala.

Bruntál přivítá v létě velkou posilu, a to exreprezentanta Ondřeje Kušníra. „Na Ondru se těšíme. Máme mladý tým, třeba obrana má věkový průměr jednadvacet let. Pro nás bude velkou posilou, mentorem a zároveň velkou motivací pro ostatní kluky,“ uzavřel bruntálský kouč.