„Nemám slov. Prohrát jsme si rozhodně nezasloužili. Bohužel jsme nezvládli závěr zápasu. Svou roli sehrála i nezkušenost,“ přiznal hrající kouč Slavoje David Drexler. Domácí šli v prvním poločase do vedení, když se trefil Benc. Hosté kontrovali Slavíkem, ten ale svou akci nedotáhl do gólového konce. Zajímavě střílel ještě Drexler, jenomže ani z tohoto mráčku nezapršelo. „Domácí byli v prvním poločase více na míči, ale my jsme taky neměli špatné věci,“ poznamenal hostující stratég.

Břidličná překvapila v Bílovci
Břidličná šokovala favorita, z Bílovce veze tři body

Po přestávce se hra srovnala. Po hodině hry přistrčil Slavík balon na Drexlera, který nahrál Duhajskému a ten překonal domácího gólmana. V 80. minutě bylo v hostujícím táboře ještě veseleji. Bruntál kopal standardku, odražený míč se dostal k Drexlerovi, který ho uklízel do brány. Míč letící do sítě nakonec ještě tečoval Duda a hosté vedli. „Věřil jsem, že na body dosáhneme. Jenomže se tak nestalo. Je pravda, že jsme šlapali v závěru vodu. Smolně jsme inkasovali vyrovnávací gól a nakonec i prohráli. Asi jsme zalekli toho, že můžeme bodovat,“ zakončil smutný kouč Bruntálu David Drexler.

Vratimov – Bruntál 3:2 (1:0)
Branky: 23. Benc, 90. a 90.+2. Duda – 66. Duhajský, 80. Duda (vlastní). Rozhodčí: Zapletal – Slováček, Mrázek. ŽK: Barták – Blažek, Drexler. Diváci: 100.
Bruntál: Šidlák - Schwarz, Vojtík, Galus, Goněc – Blažek, Drexler, Pawlita, Unverdorben (61. Duhajský), Cápek (90.+2. Kaluža) - Slavík. Trenér: David Drexler.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...