V nedělním přípravném duel zdolal Bruntál Velké Losiny 4:0, když se mezi střelce zapsali Kyselý, Cabal, Lavrovič a Blažek.

„Trénujeme, hrajeme přípravné zápasy a nevypadá to vůbec špatně,“ pochvaluje si Antonín Mura.

„V úterý má generálku se Sady, v neděli předkolo MOL cupu v Oldřišově,“ vyjmenovává nejbližší program.

Kádr Slavoje doznal v létě několika změn. Do Hlučína zamířil někdejší kapitán opavského devatenáctky Adamovský, do Polanky Šustr.

„Kádr se nám podařilo vhodně doplnit. Posledním přírůstkem je krajní obránce Radim Nosál z opavského dorostu,“ prozradil Antonín Mura.

Staronovou posilou je někdejší hráč Baníku, Třince, Pusté Polomi, Krnova Patrik Kundrátek, který naposledy kopal v Rakousku, za tým St. Georgen/Y.

„Bruntálské prostředí dobře zná, určitě je to zajímavá posila,“ pochvaluje si šéf bruntálské lavičky.

Dalším nováčkem je útočník Břidličné Pavel Kučera.

„Střelec od přírody, v krajském přeboru byl schopen dát za sezonu šestadvacet branek. Věřím, že mu to bude padat i v divizi,“ řekl Antonín Mura na adresu další posily.

Bezesporu zajímavý fotbalový životopis má dvaatřicetiletý záložník Jan Urban. Ten má za sebou angažmá v Opavě, Dunajské Stredě, Bystrci, Mikulovicích a také v několika rakouských klubech.

„Kádr máme dost silný. Zasahovat už do něj aktuálně nebudeme. Myslím si, že v divizi rozhodně nebudeme hrát druhé housle,“ zakončil Antonín Mura.