„Těší mě především to, že jsme podruhé za sebou udrželi nulu, protože v loňském ročníku jsme s defenzivou měli velké problémy,“ radoval se po utkání rýmařovský stratég Milan Furik.

Jiskra se dostala do vedení v 17. minutě, prosadil se kanonýr Navrátil. „Jirka Furik to dal pod sebe a Navrátil byl sám před brankářem. Byla to už ale naše třetí nebo čtvrtá šance, která mohla skončit brankou,“ upozornil Furik. Dalších gólů už se v prvním poločase fanoušci nedočkali.

Fotbalisté Krnova.
Krnov zůstává neporažen

Ve druhém půli přinesla Rýmařovu uklidnění v 64. minutě trefa Radka Němce, pak ještě přidal svou druhou branku Navrátil a na konečných 0:4 upravil Kršek.

„Vždycky je to o té druhé brance, která mužstvu strašně pomůže. Soupeř hrozil jen ze standardních situací a rohů. Po čtvrté brance už se utkání spíše dohrávalo, domácí působili takovým odevzdaným dojmem,“ řekl Milan Furik.

Ilustrační foto
Bruntál vyšel i potřetí naprázdno

POLANKA – RÝMAŘOV 0:4 (0:1).
Branky: 17. a 66. Navrátil, 64. R. Němec, 81. Kršek.
Rozhodčí: Krupa – Mankovecký, Kotala.
ŽK: Andrýsek, Koutný – P. Kundrátek, R. Němec.
ČK: 35. Koutný.
Diváci: 141.

Rýmařov: Kameník – P. Kundrátek, Kocúr, Kučera, Kolísek – L. Kundrátek (84. Kováč), Dydowicz (81. Vilímek), M. Furik, J. Furik – Navrátil, R. Němec (77. Kršek). Trenér: Milan Furik.

CHALUPA TOMÁŠ