„Jsem hlavně rád, že jsme zápas odehráli na přírodní trávě,“ pochvaloval si na úvod trenér Rýmařova Milan Furik a pokračoval: „V prvním poločase to také podle toho vypadalo, kluci si na terén zvykali. Oproti umělce je to velká změna. Bylo tam hodně nepřesností, s tím jsem ale víceméně počítal. Podařilo se nám vstřelit čtyři branky, což je pozitivní. Jenom mě mrzí, že jsme neudrželi čisté konto, ale i tak byl z mého pohledu zápas dobrý. Kluci si mohli zvyknout na přírodní trávu a nečeká je tak ten přechod až v prvním mistráků,“ pokračoval rýmařovský stratég.

Rýmařovské fotbalisty čeká v neděli první jarní zápas, Jiskra se představí na půdě pátého Velkého Meziříčí. „Jedeme ven, čeká nás velice zkušený soupeř. Každý bod ze hřiště soupeře se počítá, takže budeme určitě rádi, když nepojedeme domů s prázdnou,“ uzavřel trenér Rýmařova.

Branky Rýmařova: Navrátil 2, Šupák, Tilkeridis.

Rýmařov: Kameník (46. Baroš) – P. Kundrátek, Kocúr, Kolísek (46. Kovář), Hleba (46. T. Němec) – M. Furik, Dydowicz, L. Kundrátek, Navrátil – Šupák, Ondruška (46. Tilkeridis). Trenér: Milan Furik

Tomáš Chalupa