Letošní novinkou je rozšíření všech divizí ze 14 na 16 účastníků. Oba týmy z našeho regionu, kteří v minulosti účinkovali v „efku, budou mít ve skupině E premiéru v sobotu 5. srpna na hřištích soupeřů – Rýmařov v Kostelci na Hané a Nový Jičín v Holešově.

Před svými fanoušky budou hrát ve 2. kole, kdy v sobotu 12 srpna do Nového Jičína přijede Strání a Rýmařov ve stejný den přivítá doma Všechovice.

Hlubina - Krnov 3:1 (Divize F - 25. kolo, 3. 6. 2023)
Fotbalové soutěže na Moravě a ve Slezsku – podzimní los divize F

Podzimní los divize E

1. kolo – sobota 5. srpna: Vsetín - HFK Olomouc, Kostelec na Hané – Rýmařov, Holešov - Nový Jičín, Šternberk – Baťov, Přerov – Skaštice, Nové Sady – Slavičín (vše v 17), neděle 6. srpna: Strání – Kozlovice, Všechovice – Bzenec (oba v 17).

2. kolo – pátek 11. srpna: Baťov – Přerov (18.30), sobota 12. srpna: Nový Jičín – Strání (10.15), Bzenec – Holešov (16), Rýmařov – Všechovice (16.30), Vsetín - Kostelec na Hané, Skaštice - Nové Sady (oba v 17), neděle 13. srpna: Kozlovice – Šternberk, HFK Olomouc – Slavičín (oba v 17).

3. kolo – sobota 19. srpna: Holešov – Rýmařov, Kostelec na Hané - HFK Olomouc, Šternberk - Nový Jičín, Přerov – Kozlovice, Nové Sady – Baťov (vše v 16.30), neděle 20. srpna: Slavičín – Skaštice (10.15), Všechovice – Vsetín, Strání – Bzenec (oba v 16.30).

4. kolo (27. 8.): Nový Jičín – Přerov, Baťov – Slavičín, Bzenec – Šternberk, Rýmařov – Strání, Vsetín – Holešov, Kostelec na Hané – Všechovice, HFK Olomouc – Skaštice, Kozlovice - Nové Sady.

5. kolo (3. 9.): Holešov - Kostelec na Hané, Šternberk – Rýmařov, Přerov – Bzenec, Nové Sady - Nový Jičín, Skaštice – Baťov, Slavičín – Kozlovice, Strání – Vsetín, Všechovice - HFK Olomouc.

6. kolo (10. 9.): Nový Jičín – Slavičín, Bzenec - Nové Sady, Rýmařov – Přerov, Vsetín – Šternberk, Kostelec na Hané – Strání, Všechovice – Holešov, HFK Olomouc – Baťov, Kozlovice – Skaštice.

7. kolo (17. 9.): Baťov – Kozlovice, Skaštice - Nový Jičín, Holešov - HFK Olomouc, Strání – Všechovice, Šternberk - Kostelec na Hané, Přerov – Vsetín, Nové Sady – Rýmařov, Slavičín – Bzenec.

8. kolo (24. 9.): Nový Jičín – Baťov, Bzenec – Skaštice, Rýmařov – Slavičín, Vsetín - Nové Sady, Kostelec na Hané – Přerov, Holešov – Strání, HFK Olomouc – Kozlovice, Všechovice – Šternberk.

9. kolo (1. 10.): Baťov – Bzenec, Skaštice – Rýmařov, Šternberk – Holešov, Přerov – Všechovice, Nové Sady - Kostelec na Hané, Slavičín – Vsetín, Strání - HFK Olomouc, Kozlovice - Nový Jičín.

10. kolo (8. 10.): Bzenec – Kozlovice, Rýmařov – Baťov, Vsetín – Skaštice, Holešov – Přerov, Strání – Šternberk, Kostelec na Hané – Slavičín, Všechovice - Nové Sady, HFK Olomouc - Nový Jičín.

11. kolo (15. 10.): Baťov – Vsetín, Nový Jičín – Bzenec, Skaštice - Kostelec na Hané, Šternberk - HFK Olomouc, Přerov – Strání, Nové Sady – Holešov, Slavičín – Všechovice, Kozlovice – Rýmařov.

12. kolo (22. 10.): Rýmařov - Nový Jičín, Vsetín – Kozlovice, Šternberk – Přerov, Holešov – Slavičín, Strání - Nové Sady, Kostelec na Hané – Baťov, Všechovice – Skaštice, HFK Olomouc – Bzenec.

13. kolo (29. 10.): Přerov - HFK Olomouc, Nové Sady – Šternberk, Skaštice – Holešov, Nový Jičín – Vsetín, Bzenec – Rýmařov, Slavičín – Strání, Všechovice – Baťov, Kozlovice - Kostelec na Hané.

14. kolo (5. 11.): Vsetín – Bzenec, Šternberk – Slavičín, Přerov - Nové Sady, Všechovice – Kozlovice, Holešov – Baťov, Strání – Skaštice, Kostelec na Hané - Nový Jičín, HFK Olomouc – Rýmařov.

15. kolo (12. 11.): Nový Jičín – Všechovice, Bzenec - Kostelec na Hané, Rýmařov – Vsetín, Skaštice – Šternberk, Nové Sady - HFK Olomouc, Slavičín – Přerov, Baťov – Strání, Kozlovice – Holešov.