„Trápí nás pořád slušná marodka,“ posteskl si krnovský trenér Gustav Santarius. „Změnili jsme rozestavení a úvod utkání nebyl špatný. Měli jsme dvě šance a nakonec jsme dali první gól,“ pokračoval domácí stratég. Po centru Swiecha si míč vzal N´Da, udělal kličku brankáři a otevřel skóre. O pár chvilek později bylo srovnáno. Hostům vyšel brejk. Sabo ve snaze odkopnout míč trefil protihráče a kopala se penalta, kterou Kubný proměnil. Za chvíli už hosté vedli, a to zásluhou Kryštofa, který přehodil gólmana. Na poločasových 2:2 srovnával střelou na zadní tyč Mráz.

Frenštát čekají záchranářské boje
Frenštát čeká horké jaro. Musíme se zachránit, zdůrazňuje trenér

Po přestávce Kobeřice dvakrát vedly. Nakonec se ale vždy podařilo Krnovu vyrovnat. Na konečných 4:4 dával z pokutového kopu Mráz. „Směrem dopředu to bylo výborné. Dali jsme čtyři góly, měli jsme i další šance. Bohužel v defenzivě nám to skřípalo. Inkasovali jsme dvě branky po standardních situacích, a to je moc. Na můj vkus jsme udělali moc chyb. Tohle si musíme v soutěži odpustit,“ má jasno Gustav Santarius.

V neděli čeká jeho tým jarní premiéra. „Hrajeme derby v Bruntálu. Rádi bychom bodovali a dobře vstoupili do jarní části,“ zakončil trenér Krnova.

FK Krnov – Kobeřice 4:4 (2:2)
Branky: Mráz 2 (jedna z penalty), N´Da, Tilkeridis – Kubný 2 (jedna z penalty), Kryštof, O. Stuchlík.
Krnov: Řeháček (60. Moškoř) – Sabo (46, Burián), Macík (60. Varyš), Swiech, N´Da – Grulich – Václavek (46. Handlíř), Mráz, Lyčka – Hřivnáč, Tilkeridis. Trenér: Gustav Santarius.
Kobeřice: Štencel – Večerek, Robin Wirth, Ševior, René Wirth (70. Stareček) – Kryštof, Kašný, Kubný, Š. Stříbný (80. M. Stříbný), P. Stuchlík (65. Schlischka) – Šimeček (70. O. Stuchlík). Trenér: Dušan Christoph.