„Ondra bydlí v Bruntále a už si za nás chodíval kopnout silvestrovské zápasy. Je navíc kamarádem našeho místopředsedy Radka Zatloukala, a to rozhodlo o tom, že po skončení profesionální kariéry se bude fotbalem bavit u nás,“ řekl šéf Slavoje Olympie Jan Urban. 

Skauti pomáhají v genofondovém sadu u Krnova likvidovat invazivní druhy rostlin.  Nyní vyrazili vykopat vlčí bob i s kořeny.
PODÍVEJTE SE: Skauti v Krnově pomáhají likvidovat invazi vlčího bobu

Ondřej Kušnír, který momentálně obléká dres Třince, může hrát jak v obraně, tak záloze. Během své kariéry hrával za Vítkovice, Žižkov, Liberec, Olomouc, pražskou Duklu, vyzkoušel si i zahraniční angažmá v kazašském Tobolu Kostanaj a rumunském Rapidu Bukurešť. 

Nejpovedenější štací pro něj ale bylo působení v pražské Spartě, se kterou v sezoně 2009/2010 zvedl nad hlavu mistrovský pohár. Za klub z Letné 74 utkání, ve kterých vstřelil pět branek. Celkově v české nejvyšší soutěži strávil devět sezon, odehrál 183 zápasů, dal 15 branek a do statistik si připsal dvanáct asistencí. Na kontě má také čtyři reprezentační starty, další si připsal v pohárové Evropě.

„Věřím, že příchod tak výborné hráče přitáhne do ochozů našeho stadionu ještě více diváků a taky pomůže našim mladým klukům v jejich rozvoji,“ zakončil Urban. 

Kamil Lindovský je velkým fanouškem SFC Opava, ale také krnovským machrem na mobily.
Kamil Lindovský, radikální fanoušek SFC, ale také machr na mobily v Krnově
Testování - koronavirus. Ilustrační foto.
Na Krnovsku a Rýmařovsku se už všichni uzdravili