„Představil se u nás zkušený tým, který disponuje velkou kvalitou. Byl to pro nás těžký zápas. Nicméně v prvním poločase jsme s ním drželi krok,“ řekl na úvod svého hodnocení domácí trenér Martin Kotala. Bruntálští se dostali do první šance. Orság dostal balon od Knappa, ale ze svou šancí nenaložil dobře. „Vzápětí jsme bohužel inkasovali. Byla to škoda, šlo o gól do šatny,“ litoval domácí stratég.

Po přestávce šel Frýdlant do třígólového trháku. „Dostali jsme góly po tečích našich obránců. Musím ale uznat, že soupeř šel do zaslouženého vedení,“ uznal Martin Kotala. V 73. minutě se trefil i domácí, kdy se ze šestnáctky trefil Orság. „Přeskupili jsme sestavu, hráli více na riziko. Měli jsme i převahu. Bohužel gól jsme už nedali,“ zakončil trenér Bruntálu.

Slavoj Olympia Bruntál – Frýdlant 1:3 (0:1)
Branky: 73. Orság – 40. Kušnír (vlastní), 50. Galus (vlastní), 64. Velička. Rozhodčí: Dorotík – Šimoník, Pospíšil. ŽK: Blažek. Diváci: 350.
Bruntál: Studený – Galus, Kušnír, Hanel, Goněc – Šindler (69. Žatka), Slavík (55. Urban), Ostrák, Blažek – Knapp (69. Sekanina), Orság. Trenér: Martin Kotala.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …