„Přijel k nám soupeř, který nešťastně prohrál s Vítkovicemi a remizoval s béčkem Opavy. Nám se ale podařilo navázat na druhý poločas utkání s Frenštátem. Od prvních minut jsme byli aktivní a po dlouhé době se nám podařilo vyhrát první poločas,“ pochvaloval si bruntálský trenér Martin Kotala. Na první gól se čekalo do 21. minuty. Po akci Schwarze s Rončákem se prvně jmenovaný trefil k tyči – 1:0. „Měli jsme v prvním poločase i další šance, ale ty gólem neskončily,“ dodal domácí kouč.

Po přestávce přidali Bruntálští další tři góly. „Po brance Honzy Urbana se do naší hry vnesl ještě větší klid. Po kvalitních individuálních akcích se nám podařilo vstřelit další dva góly,“ těšilo trenéra. „Vítězství jsme už potřebovali. Spokojen jsem i s výkonem. Chtěl bych také poděkovat za podporu fanouškům. Doufám, že jsme jim výsledkem i výkonem udělali radost,“ uzavřel své hodnocení Martin Kotala.

Bruntál – Dětmarovice 4:0 (1:0)
Branky: 21. Schwarz, 55. Urban, 66. Šindler, 89. Rončák. Rozhodčí: Kaloč – Potiorek, Godfryd. ŽK: Koňařík, Ptáček, Motyčka. ČK: 58. Motyčka. Diváci: 390.
Bruntál: Studený – Galus, Kušnír, Vojtík, Švancer – Schwarz (85. Goněc), Knapp (54. Hanel), Blažek (85. Pawlita), Urban – Rončák, Šindler. Trenér: Martin Kotala.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...