,,Uvědomovali jsme si důležitost zápasu, řekli jsme si, že musíme bodovat, aby nám neutekly mančafty nad námi, ale bohužel se nám to opět nepovedlo,“ krčil po utkání rameny velitel domácího souboru Radek Zatloukal.

Po prvním poločase se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu. Skóre otevřel hostující Padych, domácí kontrovali gólem do šatny z kopačky Orsága. „Byli jsme asi trošku lepší, kluci bojovali a z naší strany to bylo dobré,“ pochvaloval si Zatloukal.

Ve druhé půli šli domácí do vedení trefou Kyselého a vypadalo to, že by mohli konečně vyhrát. Pak ale přišel kolaps a Bohumín třemi góly otočil vývoj zápasu. Nejprve dal svou druhou branku v utkání Padych, na 2:3 dával Latocha. Finální direkt uštědřil domácím tři minuty před koncem bývalý ligový fotbalista Milan Halaška.

„Okolo šedesáté minuty nám došly síly,“ smutnil Zatloukal. „Hosté dobře prostřídali, jejich hra se oživila a my jsme na to nebyli schopni zareagovat. Poslední půlhodina jim patřila a nakonec asi zaslouženě vyhráli,“ přiznal Radek Zatloukal.

BRUNTÁL – BOHUMÍN 2:4 (1:1).

Branky: 45. Orság, 52. Kyselý – 37. a 64. Padych, 76. Latocha, 87. Halaška. Rozhodčí: Krupa – Lukašík, Kaloč. ŽK: Dohnálek, Galus – Padych, Latocha. Diváci: 310.

Bruntál: Jaška – Galus, Dohnálek, Krajčovič (77. Fusek), Lavrovič – Blažek – Urban, Kyselý, Šanda (72. Cabal) – Helebrand (78. Vojtík) – Orság. Trenér: Radek Zatloukal.

TOMÁŠ CHALUPA