„Od začátku jsme byli domácím rovnocenným soupeřem. Dá se říci, že co se týká kombinací, tak i místy lepším týmem. Už v prvním poločase jsme si vytvořili několik šancí. Některé byly z kategorie stoprocentních,“ podottl trenér Maritn Kotala. Už ve 4. minutě mohl skóre otevřít Schwarz. Další možnosti měli Galus s Hanelem, kteří běželi sami na gólmana Huba. „Bohužel jsme se nevyvarovali jedné chyby, kterou dokázali domácí potrestat,“ přiznal trenér Bruntálu.

Rýmařov veze bod
Rýmařov zahazoval šance, nedal ani penaltu

Po přestávce se hosté snažili s výsledkem něco udělat. Jenomže v 72. minutě vyslal Vokoun kolmicí do akce Magdona a ten zvýšil na 2:0. Devět minut před koncem zahrával Hurta standardní situaci a Urban si nešťastně uklidil míč za záda vlastního brankáře. Bruntál ale na kolena nepadl. Díky povedeným střelám Blažka snížil na 2:3. „Posledních sedm minut bylo ještě zajímavých. Blažkovu střelu domácí zablokovali, další šanci měl Vojtík. Je škoda, že se nám nepodařilo vyrovnat. Na bod jsme měli,“ poznamenal Martin Kotala, který závěrem ještě dodal: „Musím ocenit mladého brankáře Dana Dolanského. Byť je to věkem ještě dorostenec, svou roli zvládl na výbornou.“

Nový Jičín - FC Slavoj Olympia Bruntál 3:2 (1:0)
Branky: 20. Vokoun, 72. Magdon, 83. vlastní Urban - 85. a 86. Blažek. Rozhodčí: Jurajda - Matějek, Krupa. ŽK: Knedla, Hurta, Heiník - Schwarz, Ostrák. Diváci: 79.
Nový Jičín: Hub - D. Palla, Heiník, Nippert, M. Palla - Zagol - A. Vahalík (73. Korytář), Knedla (61. Janovský), Vokoun, Hurta – Magdon. Trenér: Martin Štverka.
Bruntál: Dolanský – Galus, Kušnír, Vojtík, Švancer – Schwarz (37. Ostrák), Urban, Blažek, Šindler – Rončák, Hanel (65. Goněc). Trenér: Martin Kotala.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...