Jan Vyklický je odchovancem Slezského FC Opava, kde se propracoval až do širšího kádru prvního týmu. Během své kariéry si prošel také několika hostováními. Byl v Hlučíně, Petřkovicích, Bílovci a Startu Brno. V minulosti se už v Břidličné na kratší okamžik mihl. „O Honzu máme zájem. Věřím, že s Opavou se na jeho příchodu domluvíme,“ poznamenal manažer Kovohutí Marcel Cudrák.

Krnov vyhrál turnaj v Úvalně
Fotbalisté krnovského béčka vyhráli turnaj v Úvalně, Říha nejlepším střelcem

Druhým nováčkem je útočník Pavel Kryl. Pětatřicetiletý kanonýr naposledy kopal v Rakousku. Během kariéry hrával za HFK Olomouc, Nedvězí, TJ Milo Olomouc, Elko Holešov, Určice, Konice a Šternberk. „O příchodu dalších hráčů jednáme. Potřebujeme ještě posílit obranu a přivést hráče na pozici deset,“ prozradil manažer Břidličné. „Vedle toho chceme dát šanci i mladým hráčům. Kluky vytipované máme,“ doplnil. Naopak na odchodu je Vojtěch Berger, kterého lanaří trenér David Štverka do Pusté Polomi.

Přípravu Kovohutě pod trenérem René Vojtěškem odstartují jedenáctého července. V ní narazí na Šternberk, Přerov a HFK Olomouc. Generálkou bude zápas MOL Cupu s Uničovem. Tento duelu je na programu devětadvacátého července.