Po hodině hry se dokázali hosté dostat na rozdíl jediné branky, postupně se prosadili Kutty a Ptáček. Domácí však mezi 75. a 78. minutou dvakrát udeřili a bylo rozhodnuto.

„Bylo to hodně divoké a musím uznat, že takový příděl jsem už dlouho nedostal. Nikdy takhle nechcete prohrát, dostat šest gólů, domácí ale vyhráli zaslouženě. Byli rychlejší v kombinaci, silovější,“ uznal trenér Břidličné Jaromír Lukášek.

„Brzy jsme prohrávali o tři góly, dva si dali vlastně sami. Byli jsme nedůslední. Podařilo se nám pak snížit na 2:3, kluci se zvedli a vypadalo to, že by mohli domácí znervóznět. Jenže jsme inkasovali po standardce počtvrté a bylo po zápase,“ dodal Jaromír Lukášek.

2. kolo divize F (sobota 13. 8. 2022):

Havířov – Břidličná 6:3 (3:1)

Branky: 4. Piekos, 17. Ciku, 33. Kaniok, 75. Wojnar, 78. Michalek, 86. Heller – 43. Kutty, 60. Ptáček, 90. z pen. Dydowicz. Rozhodčí: Trigas - Broskevič, Malý. ŽK: Heller – Berger. Diváci: 100.

Břidličná: Zifčák – Berger, Kutty, Holec, György, Dydowicz, Češek, Houdek, Cudrák (90. Moravec), Šmirják (34. Hoffmann), Ptáček (84. Simichanidis). Trenér: Lukášek.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …