Jiskra nastoupila do dohrávky hned bez několika hráčů. Z různých důvodů chyběli Petr Kršek, Kamil Kocúr, Milan Křepelka, Jan Kocúr, Michal Furik, Zdeněk Horák a Jiří Furik. Proti silnému Slovanu tak trenér Furik musel při skládání sestavy improvizovat.

Bzenec na Jiskru naběhl a od úvodu se tlačil před bránu. První šanci ale měla Jiskra. V 9. minutě po centru Marka pálil ve vápně Jeřábek, jeho střelu ale zneškodnil Frydrych. Do vedení šli nakonec hosté. Ve 21. minutě si Absolon přiťukl se spoluhráčem a měl na pravé straně dostatek volného prostoru. Střelou pod víko nedal Pitronovi šanci zasáhnout.

O tři minuty později odcentroval za obranu Absolon, tečoval Kasala, který zvýšil na 2:0. Pitron následně ve 33. minutě musel zasahovat při střele Kasaly. Na druhé straně to zkusil Navrátil z přímého rohu. Ač pálil z velkého úhlu, musel Frydrych proti jeho tvrdé střele hbitě zasáhnout. O chvíli později dostal Navrátil příležitost zahrát další přímý kop a opět vystrašil obranu hostů. Na prudký centr ale Marek, ani další z hráčů Jiskry těsně nedosáhl. Poločas byl tedy 0:2 pro Slovan.

Po změně stran jako první zahrozili hosté. Přízemní střelu Absolona zlikvidoval Pitron. V 55. minutě přišla doposud největší šance Jiskry. Dobře hrající Navrátil skvěle uvolnil Marka. Ten byl sice v úhlu, ale nikým neatakován. Míč však poslal těsně vedle levé tyče. Hostům se podařilo v 66. minutě vstřelit třetí gól. Absolon se s míčem prohnal na polovině Jiskry a načasovanou přihrávkou uvolnil Vaďuru, který Pitronovi nedal šanci zakročit.

Bzenec nepolevil a i nadále Jiskru tlačil. Po rohovém kopu se ke střele na hranici šestnáctky dostal Zůbek, míč proletěl těsně nad břevnem. Zkoušela to i Jiskra. V 77. minutě se na pravém kraji rval Hleba, který se nakonec i dostal ke střele, jeho rána ale byla zblokována mimo tři tyče. Definitivní tečku za vysokou prohrou Jiskry udělal v první minutě nastavení Kozel po další rychlé akci hostů. Jiskra tak v dohrávce nestačila na Bzenec a podlehla mu 0:4.

SK Jiskra Rýmařov – TJ Slovan Bzenec 0:4 (0:2)
Branky: 21. Absolon, 24. Kasala, 65. Vaďura, 90.+1 Kozel. Rozhodčí: Ehrenberger – Vejtasa, Doležal. ŽK: Marek – Vaďura. Diváků: 175.
Jiskra: Pitron – D. Furik (70. Koryťák), Kolísek, Palys, Hleba – T. Furik (63. Zapletal) – Tihelka, Navrátil, Jeřábek, Zifčák – Marek (77. Němec). Trenér: Milan Furik.
Bzenec: Frydrych – Skřivánek (81. Kuchař), Kaňa (84. Bílý), Komínek (72. Kozel), Zůbek, Absolon, Vaďura, Řezník (81. Mlýnek), Pelikán, Kasala (84. Novák), Janás. Trenér: Bohumil Páník.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...