„S rýmařovským týmem jsem se připravoval pouze v lednu. V následujícím měsíci jsem totiž absolvoval vojenský výcvik ve Vyškově,“ prozradil Pavel Jeřábek.

Toho nyní čeká práce u armády. „Osmého března jsem složil vojenskou přísahu. Nyní se mohu již věnovat fotbalu,“ prozradil.

Byť jeho hlavní náplní byl vojenský výcvik, na fotbal mu čas zbyl. „Na kondici jsem pracoval o víkendech. Stihl jsem i fotbálek. Snažil jsem se udržovat, tak abych byl na jarní část připraven,“ řekl gólový útočník, který si během své kariéry zahrál za Uničov, Sigmu Olomouc a Opavu. Fotbal si vyzkoušel také v Rakousku.

Fotbal mu během měsíčního výcviku chyběl. „Chyběl mi dost, těšil jsem se, až si zase kopnu,“ pousmál se Pavel Jeřábek. „Hladový jsem dost,“ zvedl prst.

Zkušený útočník během podzimní části bojoval se zdravotními problémy. „Chci být hlavně zdravý. Absencí už bylo dost. Chci klukům na jaře, co nejvíce pomoci k výhrám a také dát nějaké ty góly,“ nastínil. Během podzimu se mezi střelce zapsal čtyřikrát. „Když jich bude na konci sezóny aspoň deset, tak se určitě zlobit nebudu,“ zakončil povídání.