Hřiště Odry bylo ovlivněno nepříznivými podmínkami a na průběhu zápasu to zanechalo své stopy. „Terén příliš neodpovídal MSFL, byl dost podmáčený, ale ve finále to možná pomohlo nám,“ vypozoroval trenér Jiskry Milan Furik.

Vstup do utkání vyšel jeho svěřencům náramně. Skóre zápasu otevřel už v první minutě Šupák. „Dydowicz rozehrál standartku, kterou našel volného Šupáka a ten brankáři de facto nedal šanci,“ pochvaloval si Furik a dodal: „Myslím si, že ve zbytku první půle jsme byli lepším celkem. Nedá se hovořit o nějakém velkém tlaku, ale různých pološancí jsme měli více. Byl to ale spíše takový boj,“ řekl.

Druhá půle nabídla po deseti minutách vyrovnání Petřkovic po trefě Szotkowského, hned za minutu ale Jiskře vrátil vedení Lukáš Kundrátek. Definitivní podobu skóre určil v 65. minutě Šupák. „Domácí nás na začátku poločasu zatlačili a vyrovnali, vzápětí ale zapracoval dobře Šupák a našel ve vápně Kundrátka, který dával do prázdné brány. Definitivně nás pak svým důrazem v šestnáctce uklidnil Šupák. Důležité vítězství, ale musíme dále makat,“ uzavřel Furik.

PETŘKOVICE – RÝMAŘOV 1:3 (0:1).
Branky: 54. Szotkowski - 2. a 65. Šupák, 55. Lukáš Kundrátek.
Rozhodčí: Machač – Denev, Líkař.
ŽK: Velner, Honiš, Mládek – Lukáš Kundrátek.
Diváci: 211.

Rýmařov: Kameník – Patrik Kundrátek, Kamil Kocúr, Kolísek, Hleba – Dydowicz, Michal Furik (92. Kršek), Jiří Furik, Lukáš Kundrátek – Navrátil (89. Jan Kocúr), Šupák (87. Němec). Trenér: Milan Furik.

Chalupa Tomáš