V prvním poločase se stovka diváků dočkala po jedné brance na obou stranách.

„Šli jsme do vedení, letěl tam z rohu centr na zadní tyč, Ondruška hlavičkoval a Moravec si to srazil do vlastní brány. Bohužel jsme pak ale nezareagovali na rychle rozehranou standartku domácích, ti se jednou přihrávkou dostali před Kameníka a bylo vyrovnáno,“ komentoval gólové momenty kouč Rýmařova Milan Furik.

Ve druhé půli rozhodli o výhře Jiskry Tilkeridis a Šupák. „Tilkeridis se trefil krásně do šibenice. Hned vzápětí dostal prudkou přihrávku Šupák a dal další branku. Zápas se po těch dvou gólech už víceméně jen dohrával,“ poznamenal Furik a dodal: „Na to, v jakých se hrálo podmínkách, tak to byl celkem rychlý fotbal.“

Ani výhra v Benešově ale sestup Jiskry neodvrátila. „Je škoda, že jsme chytli formu tak pozdě, ale po podzimu, kdy jsme uhráli jen 13 bodů, už to bylo těžké. Mrzí také zápas ve Vyškově, kde domácí vyrovnali dvě minuty před koncem. Budeme chtít hned příští rok postoupit zpátky,“ uzavřel Furik.

DOLNÍ BENEŠOV – RÝMAŘOV 1:3 (1:1).
Branky: 38. Labuda – 33. vl. Moravec, 71. Tilkeridis, 73. Šupák.
Rozhodčí: Vejtasa - Mikyska, Černoevič.
ŽK: Rychnovský, Baránek – Kundrátek.
Diváci: 105.

Rýmařov: Kameník – Kocúr, Hleba (81. David Furik), Kolísek, Lukáš Kundrátek – Navrátil, Michal Furik, Jiří Furik (58. Tilkeridis), Patrik Kundrátek – Ondruška, Šupák (73. Koždoň). Trenér: Milan Furik.

CHALUPA TOMÁŠ