„Věřili jsme si v koncovce a řešili jsme dobře zakončení, proto nám tam napadalo tolik branek,“ radoval se trenér Milan Furik.

Ten si pochvaloval také úvod zápasu. „Začátek nám vyšel. Soupeř začal vlažně, navíc nás v sedmé minutě poslal do vedení krásnou střelou ze standartky do šibenice Dydowicz,“ řekl Furik, ale vzápětí dodal: „Po naší brance ale domácí přidali a měli tam také nějaké standartky. Vyvrcholilo to balónem ze strany, který tečoval Smejkal, a bylo vyrovnáno. Pak tam ještě měl dvě šance Šupák, ale bohužel neproměnil.“

To bylo ale ze strany Velkého Meziříčí vše. Ve druhém poločase totiž přišel pětigólový brankostroj Rýmařova. „Začali jsme sbírat odražené míče a vycházela nám kombinace. Za stavu 3:1 to domácí hodně otevřeli, což nám vyhovovalo, a trestali jsme je z brejků. Navíc to byly pěkné branky,“ uzavřel Furik.

Velké Meziříčí – Rýmařov 1:6 (1:1)
Branky: 27. Smejkal – 7. Dydowicz, 58. a 78. Navrátil, 61. a 85. Šupák, 68. Ondruška. Rozhodčí: Černoevič – Mikeska, Richtár. ŽK: Smejkal, Pokorný – Tilkeridis, Kolísek. Diváci: 386.

Rýmařov: Kameník – Patrik Kundrátek, Kocúr, Kolísek, Hleba (34. Navrátil) – Michal Furik (83. György), Lukáš Kundrátek, Tilkeridis (81. Němec), Dydowicz – Ondruška, Šupák. Trenér: Milan Furik.

Chalupa Tomáš