Na první branku se čekalo necelých třicet minut. Domácí kopali roh. Dydowicz našel u zadní trče hlavu Ondrušky a den střelou do protipohybu nedal brankáři Chmielovi šanci. Rýmařov nehrál v prvním poločase vůbec špatně.

„Do sestavy se nám vrátili marodi. Ještě na tom, nejsou úplně dobře po kondiční stránce, proto máme lepší první poločasy,“ podotkl trenér Milan Furik.

Hned po přestávce neklapla hostům ofsajdová past. Na Chmeila běželi Dydowicz se Šupákem a prvně jmenovaný uklidil balon do sítě – 2:0. Hosty vrátil do hry exopavský Rychlý.

Výběr kouče Milana Furika porazil na domácím trávníku nebezpečné Petřkovice 2:1.

„Od naší druhé branky jsme soustředili hlavně na ubránění výsledku, a to se nám podařilo. Herně nám vyšel první poločas. Byli jsme aktivnější, více na balonu. Ve druhém poločasu nás naopak hosté zatlačili. Jsem rád, že se nám podařilo výsledek udržet. Vítězství jsme nutně potřebovali, navíc doma body ztrácet nemůžeme,“ zakončil Milan Furik.

Rýmařov – Petřkovice 2:1 (1:0)
Branky: 29. Ondruška, 52. Dydowicz – 74. Rychlý. Rozhodčí: Černý – Petr, Páral. ŽK: Dydowicz – Regec, Rychlý. Diváci: 240.
Rýmařov: Kameník – György, Kocúr, Kolísek, Hleba (82. D. Furik) – M. Furik, J. Furik (75. Navrátil), Dydowicz, Tilkeridis – Šupák (92. Piroška), Ondruška. Trenér: Milan Furik.