Bruntál nezachytil začátek zápasu a inkasoval jako první, ještě před koncem poločasu ale stačil zásluhou Kovaříka vyrovnat. „Prvních patnáct minut nám vůbec nevyšlo, pak jsme zhruba v polovině prvního poločasu přebrali iniciativu, ale ani tak to z naší strany nebylo ono. Vyrovnali jsme ve 29. minutě, když Kyselý našel Kovaříka, který si to hodil na pravou a uklidil míč k tyči. Měli jsme i další gólovky, Kovařík trefil břevno,“ řekl k průběhu úvodní půle smutný lodivod Bruntálu Antonín Mura.

Podle Bruntálského lodivoda se jednalo o porážku z kategorie smolných. „Do čeho domácí kopli, to jim tam spadlo. My jsme své příležitosti spálili, tím pádem jsme prostě nemohli vyhrát.“ Heřmanice šly ve druhém poločase znovu do vedení, na odpověď už se Murovi svěřenci tentokrát nezmohli. „Kovařík byl sám před brankářem, ten jej ale vychytal, byly tam i další šance. Za druhý poločas jsme si minimálně bod zasloužili,“ zakončil kouč Bruntálu.

Branky: 3. Byrtus, 63. Strojek 29. Kovařík. Rozhodčí: Krupa – Trigas, Mankovecký. Diváci: 150

ŽK: 43. Půda, 88. Opata – 43. Dohnálek, 51. Urban, 66. Adamovský, 83. Kovařík

Bruntál: Studený – Galus, Dohnálek, Krajčovič (78. Orság), Galus – Blažek, Urban, Hrabovský, Kyselý, Adamovský, Kovařík.

Trenér: Antonín Mura

Tomáš Chalupa