Slavoj Olympia nevstoupil do utkání příliš dobře a již v jedenácté minutě prohrával po brance Macka 0:1. „Dá se říci, že začátek byl nahoru dolů, naštěstí jsme hned po deseti minutách vyrovnali. Hrálo se na dobře připraveném trávníku, bylo to takové bojovné utkání,“ hodnotil dění na bruntálském trávníku záložník Jan Urban.

„Ve druhé půli jsme šli po Kovaříkově brance do vedení 2:1 a soupeř navíc šel po červené kartě do desíti. Bohužel, místo toho, abychom soupeře třetí brankou dorazili, tak Dětmarovice pět minut před koncem vyrovnaly z brejku,“ litoval Urban a dodal: „V závěru jsme se ještě snažili dát rozhodující branku, ale soupeř dobře bránil a do žádné výraznější příležitosti už nás nepustil,“ sumíroval závěr utkání bruntálský záložník.

Bruntál – Dětmarovice 2:2 (1:1)

Branky: 23. Hrtánek vl., 57. Kovařík – 11. Macko, 84. Řapek. Rozhodčí: Mankovecký – Krupa, Vrťo. Žluté karty: Blažek, Kovařík, Vitoul. Červená karta: 48. Skoupý. Diváci: 410.

Bruntál: Studený – Galus, Dohnálek, Hrabovský, Vitoul (85. Orság) – Kyselý, Urban, Lavrovič, Blažek – Kyselý, Kovařík. Trenér: Antonín Mura.

Wembley, 22. března 2019. Snímek od fanoušků z Kobeřic.
Podívejte se, jak jste fandili ve Wembley. Pošlete nám i fotky z boje s Brazílií