Fortuna ČFL + MSFL

28.10.2018

Jiskra na body nedosáhla, rozhodl Kraut

Rýmařovští fotbalisté v Hlučíně neuspěli, prohráli 1:0. Jedinou branku vstřelil domácí útočník Dominik Kraut. Kouče Jiskry Milana Furika mrzela neproměněná stoprocentní šance ze závěru prvního poločasu.

15.10.2018

Jiskře zbyly oči pro pláč

Devět minut před koncem ještě fotbalisté rýmařovské Jiskry v Otrokovicích vedli. Nakonec jim zbyly oči pro pláč. Domácí celek dvěma góly výsledek otočil a vyhrál 3:2.

7.10.2018

Jiskra zabrala, porazila nebezpečné Petřkovice

Rýmařovské Jiskře se z části vyprázdnila marodka a hned se to projevilo do výsledku. Výběr kouče Milana Furika porazil na domácím trávníku nebezpečné Petřkovice 2:1. Mezi střelce se zapsali Ondruška s Dydowiczem.

17.9.2018

Gólovou přestřelku v Hulíně režíroval Navrátil

Tenhle zápas rozhodně nenudil. Fotbalisté Rýmařova v sedmém kole MSFL dokázali otočit zápas v Hulíně a vyhrát 4:3. Největší hvězdou zápasu byl bezesporu hostující záložník Petr Navrátil, autor hattricku.

11.9.2018

Jiskra zahazovala šance, brala jen bod

Čekalo se, že tři body zůstanou v Rýmařově. Jenomže fotbalisté Valašského Meziříčí se skvělým Michalem Michutem v brance byli proti. Jiskra s Valachy pouze remizovala 1:1.

2.9.2018

Jiskra chytla trojku, Horák vyloučen

Dostali trojku. K tomu přišli o vyloučeného Zdeňka Horáka. Fotbalistům rýmařovské Jiskry se sobotní utkání v Uherském Brodě až tak nepovedlo.

20.8.2018

Derby zvládl za tři body Uničov

Rýmařovské Jiskře se v novém ročníku MSFL nedaří. Naposledy tým trenéra Milana Furika prohrál na domácím trávníku s Uničovem 1:2.

12.8.2018

Jiskra přišla o výhru v závěru

Sahali po třech bodech, nakonec brali jeden. Fotbalisté rýmařovské Jiskry na hřišti nováčka z Vrchoviny remizovali 2:2. Osm minut před koncem přitom ještě vedli.

5.8.2018

Jiskra dělala chyby, které zkušený soupeř trestal

Rýmařovská Jiskra úvodní letošní zápas v MSFL nezvládla. Na domácím trávníku byla tvrdě trestaná za chyby, které Velké Meziříčí trestalo. Výsledkem byla porážka 1:3.

19.7.2018

Teplice - Prvoligové Teplice si na tréninkové hřiště Mexiko pozvaly Litoměřicko, které hraje ČFL.Před dvěma stovkami diváků vyhrály 6:0, dvakrát se prosadil Žitný.

19.7.2018

OBRAZEM: "Pasta" a spol. rozdávali ve Dvorech fotbalovou radost a pomáhali

Karlovy Vary – Fotbalový fanoušek musel zářit štěstím. Na dvorském stadionu v rámci doprovodné akce 53. ročníku MFF se totiž tradičně odehrál charitativní turnaj tří týmů za účasti VTJ Karlovy Vary, Výběru Karlovarska a hvězdného Real Top Praha, který pořádala TJ Karlovy Vary – Dvory.