Za společných 60 let jste nám ukázali, co je láska, důvěra, trpělivost, úcta a pokora. Jste nám příkladem, jak je důležité se o sebe navzájem starat, zajímat se o druhého a především, jak být k sobě laskaví. V manželství je láska pohonem, ale přátelství je kompasem na společné cestě životem. 

Ukázali jste nám, jak je důležité se v těžších časech nevzdávat, a ještě více si vzájemně pomáhat a podporovat se. Kolo osudu se točí a i váš společný život je prosycen obdobím radosti, štěstí, lásky, které střídá čas výzev a zkoušek pevnosti vzájemného soužití.

Manželé MazuroviManželé MazuroviZdroj: Archiv Mazurových

Svým každodenním přístupem, kdy obyčejnost je součástí všeho, jste dokázali vždy najít to správné koření, které i všedním dnům dalo nevšední ráz a přineslo radost. Manželství vnímáme jako celoživotní poslání, propojené oddaností a laskavou péči o druhého. Najít životního parťáka se jen tak každému nepodaří. Velkou část svého života jste věnovali výchově, péči a podpoře nejen nám, svým dětem, ale i vnoučatům. Ze srdce Vám děkujeme.

Máme Vás moc rádi, přejeme Vám, především pevné zdraví a aby Vám přátelství a hluboká vzájemná láska dále naplňovala každý den Vašeho společného života. 

S poděkováním a láskou dcera Dáša a syn Josef s rodinami