Na flétnu hrála Ludmila Boková ml., Lenka Honková a Julie Boková hrály na housle, Jakub Macháček na violu a Jan Zlámal na violoncello. Ludmila Boková hrála na klavír.

„U zpívaných skladeb jsem hodnotila především čistotu zpěvu. Je obdivuhodné, že se sejde tolik dobrých muzikantů k provedení i náročných skladeb a kolik rodin se na interpretaci podílí. Oceňuji výkony všech instrumentalistů. Koncert se mi velmi líbil. Splnil svůj účel výběrem fantastické částky,“ řekla Zdeňka Ostrčilová.

Na návštěvě HZS Bruntál.
Oddělení Ježečků a Medvídků navštívilo hasiče v Bruntále. Kluci byli nadšení

Částka však byla mnohem vyšší, než bylo na závěr oznámeno. Celkově činí 30 000 korun, protože ještě po koncertě přicházeli lidé s dalšími příspěvky. Musíme všem dárcům ještě jednou velmi srdečně poděkovat. Suma je určena na pomoc potřebným na válkou sužované Ukrajině, ačkoliv tato naše tradice o mnoho let předbíhá tuto válku.

„Nabili jste mě na půl roku dopředu,“ vyjádřila jedna posluchačka.

Pošlete vzkaz hasičům. Poděkujte jim díky Deníku.
Poděkujte hasičům za jejich práci, napište do redakce

„Benefiční koncert byl velmi vydařený a moc se mi líbil,“ sdělila Jiřina Fulneková. „A nejen mně, ale všem, se kterými jsem mluvila (např. Ivo Unčovský, Maruška Kročilová). Byl kvalitní po dramaturgické i interpretační stránce.“

Tento XVII. benefiční koncert byl pořádán Římskokatolickou farností v Krnově ve spolupráci s MO KDU-ČSL s podporou Města Krnova.

Květoslava Kukelková

Poděkujte hasičůmPoděkujte hasičůmZdroj: Grafik redakce