BRUNTÁLSKO

Růžena Wágnerová (100) – Bruntál
Vladimír Charuza (49) – Bruntál
Božena Křesťanová (96) – Vrbno pod Pradědem
Marie Minarčíková (92) – Leskovec nad Moravicí
Alois Blaha (96) – Bruntál
Gizela Lukášová (84) – Bruntál
Blahoslav Šnirch (53) – Bruntál
Irena Kubošová (91) – Bruntál
Petr Mlčák (58) - Bruntál

OPAVSKO

Marie Mlynková (81) – Dolní Benešov
Antonín Golla (81) – Ludgeřovice
Anna Rabínová (62) – Opava-Kateřinky
Josef Adamec (66) – Hlučín-Vřesina
František Barteska (75) – Stěbořice
Josef Gebauer (83) – Strahovice
Jaromír Halámek (67) – Opava
Šárka Herrmannová (58) – Jakartovice-Deštné
Karel Kocur (94) – Bohuslavice
Annamarie Lasáková (80) – Kravaře
Antonín Salzmann (89) – Budišov nad Budišovkou
Štěpánka Runtáková (88) – Kravaře
Helena Varčoková (86) – Opava
Jaroslav Staněk (63) – Podvihov
Daniela Lišková (69) – Píšť
Zdeněk Straka (69) – Neplachovice-Zadky
Tomáš Titz (91) – Holasovice
Karel Valenta (71) – Opava-Kylešovice
Markéta Bialasová (88) – Kobeřice
Daša Rončková (74) – Hlučín-Rovniny

OSTRAVA

Štěpánka Martináková (96) – Moravská Ostrava
Alena Smékalová (77) – Ostrava-Michálkovice
Ing. Pavel Onderek (60) – Ostrava-Hrabůvka
Věra Formánková (90) – Slezská Ostrava
Drahomíra Patušková (95) – Moravská Ostrava
Kurt Bartusek (91) – Ostrava-Hošťálkovice
Marcela Wojčíková (79) – Moravská Ostrava
JUDr. Miloslav Tušla (88) – Ostrava-Poruba
Josef Burkovič (81) – Ostrava-Heřmanice
Aleš Nekvapil (64) – Moravská Ostrava
Dagmar Šafránková (84) – Ostrava-Poruba
Jaromír Sládeček (77) – Moravská Ostrava
Jitka Mlynářová (73) – Ostrava-Poruba

KARVINSKO

Eduard Musiolek (79) – Karviná-Mizerov
Radomír Jadamík (63) – Karviná-Ráj
Marian Morcinek (63) – Petrovice u Karviné
Zdeňka Židková (66) – Karviná-Ráj
Mária Málková (72) – Karviná-Ráj
Petr Ďurian (56) – Havířov
Milan Trávníček (77) – Karviná-Ráj
Bedřiška Dworková (5) – Karviná-Nové Město
Anna Tolaszková (82) – Dolní Marklovice
Radek Kováč (47) – Karviná-Ráj
Erich Kubiena (81) – Karviná–Mizerov
Josef Gertner (85) – Karviná–Ráj
Jiřina Gardlová (83) – Karviná–Hranice
Marie Jeleńová (80) – Dětmarovice
Jiří Svakoň (66) – Karviná–Hranice
Tomáš Tvardek (33) - Karviná-Nové Město
Daniela Parchanská (84) - Karviná-Nové Město
Ing. Ludmila Gvozdová (67) – Havířov-Podlesí
Roman Drozd (57) – Bohumín
Marie Cigošová (81) – Bohumín–Skřečoň
Ing. Milan Kudělka (78) - Dolní Lutyně
Dáša Badurová (79) – Rychvald
Lydie Mikušová (76) – Bohumín
Alois Byrtus (72) – Karviná-Ráj
Anežka Widenková (82) – Karviná-Mizerov
Vladimír Sedlaczek (63) – Bohumín-Skřečoň
Edmund Dvorok (85) – Bohumín
Kazimierz Aleksander Kalemba (89) – Bohumín
Anna Michlová (81) – Dolní Marklovice
Helena Ligocká (73) – Dětmarovice

FRÝDECKO-MÍSTECKO

Emilie Andrlová (82) – Písečná
Petr Dudys (69) – Hrádek
Patrik Martynek (29) – Jablunkov