Letošní ročník soutěže byl opravdu rekordní v počtu přihlášených účastníků, který se se blížil téměř k 90. Mladí zpěváci se představili porotě v několika věkových kategoriích, což poskytlo příležitost pro nadějné talenty všech úrovní.

Porota soutěže byla složena z profesionálních zpěváků z divadel a pedagogů zpěvu našeho kraje ve složení: Tereza Kavecká, Zdenka Mervová, Adam Višňovský, Kristýna Kopečková.

Jedním z nejzajímavějších prvků této soutěže bylo nejen to, jak se děti postupně odvážily vystoupit před publikum, ale také síla jejich hlasů a vášeň, kterou do svého vystoupení vložily.

Bylo zřejmé, že pro mnohé z nich to byla nejen soutěž, ale také příležitost vyjádřit své nadšení ke zpěvu a zároveň rozvíjet své umělecké schopnosti.

Téhož dne ve večerních hodinách proběhl také koncert vítězů, kterého se účastnili podporovatelé mladých zpěváků.

Velký dík patří našim sponzorům, kteří tuto událost podpořili. Jejich štědré sponzorské dary umožnily nejen zajištění cen pro vítěze a zúčastněné v soutěži, ale také přispěly k celkové atmosféře události a zvýšily její význam pro nadšence zpěvu.

Pěvecká soutěž ZPÍVEJ se v Krnově stala nejen místem mladých talentů, nýbrž i prostředím plným inspirace, radosti a hudby.