Získala oprávnění k řízení motorových vozidle teprve letos koncem února.

Jela s formanem z Krasova do Radimi. Na úzké komunikaci plné zhupů a trhlin jela pravděpodobně velkou rychlostí. Mladičká dívka myslíc si, že nejhorší úsek plný zatáček má již za sebou nepřibrzdila ani v mírné, pravotočivé zatáčce. Tam se ji vozidlo vymklo z rukou a vyjela s ním vpravo mimokomunikaci. Vozidlo se do poslední chvíle snažila dostat zpět na silnici, ale to se jí nepovedlo a narazila do stojícího vzrostlého stromu.

Kolem místa nehody projížděli další řidiči, kteří z místa, kde je velmi špatný signál, přivolali Rychlou záchrannou službu, hasiče a policisty. Hasiči dorazili na místo nehody jako první. Dívku vyprostili z místa řidiče, provizorně ji ošetřili a usadili do zadní části vozidla. Poté již na místo přijela Rychlá záchranná služba z Krnova. Profesionální záchranáři vedení zkušeným lékařem poskytli dívce profesionální první pomoc. To již na místo dorazili policisté, kteří u dívky provedli orientační dechovou zkoušku s negativním výsledkem.

Dle záchranářů dívka utrpěla pravděpodobně otřes mozku a na místě nebylo možné vyloučit ani případné vnitřní zranění. Pacientka tak byla převezena do krnovské nemocnice.

Nehoda podle rodinných příslušníků dívce zcela zkomplikovala její plány, jelikož měla ve čtvrtek odjet do Anglie. Hasiči mluví o nezkušenosti mladých řidičů. „Je to během posledních dní poněkolikáté, co jsme vyjížděli k nehodám, za něž mohla vysoká rychlost a nezkušenost mladých řidičů. Dívka může mluvit o štěstí, že pro ni nehoda neskončila s daleko vážnějšími následky,“ řekl jeden ze zasahujících hasičů. Škoda na vozidle dosáhla několika desítek tisíc korun.