VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: RÝMAŘOV

Obyvatelé Rýmařova sami určí, co se starým kinem

Rýmařovská radnice vypsala anketu na budoucí využití městského divadla a kina. Ještě pár dnů se mají možnost lidé vyjádřit, co by si ve starém kině přáli.

Centrum v Janovicích můžete navštívit i mimo hlavní sezonu

Janovice u Rýmařova - Nejen výstavu turistických známek mohou návštěvníci shlédnout v nově vybudovaném Centru služeb pro turisty v Janovicích u Rýmařova, a to nejen v hlavní letní turistické sezoně.

Exponáty na vernisáži sní

Rýmařov - Šperk k sežrání. Takový název nese výstava, kterou na dnešek připravilo rýmařovské městské muzeum. „Žrát" se bude doslova.

Parkoviště za ulicí Dukelská je v provozu

Rýmařov - Parkoviště pro sídliště Dukelská, Revoluční a Žižkova v Rýmařově je od čtvrtku 9. října v provozu.

V Rýmařově dostavují tržnici

Rýmařov - Minulostí jsou doby, kdy fungovala v Rýmařově tržnice v Radniční ulici. Stávající tržnice je v provozu u bývalé Koruny u náměstí Míru a staví se tržnice nová.

Porota vybírala nejlepšího středoškoláka

Rýmařov /FOTOGALERIE, DOPLNĚNO/ – Dříve bývali na středních školách králové maturit a majálesů, nyní si v Rýmařově volí vyvolené studenty v soutěži, která letos nese název Středoškolák 2014. Na pódiu tamního Střediska volného času se postupně vystřídalo osm finalistů, čtyři sličné a šikovné dívky a též čtyři skvělí a nadějní chlapci.

OBRAZEM: Dřevařské, lesnické a myslivecké dny

Rýmařov – Co vše umí a dokáží speciální lesní stroje, to se mohli lidé podívat na Dřevařských, lesnických a mysliveckých dnech v Rýmařově v sobotu 6. září.

Štěpán Filip vybojoval titul mistra České republiky

Rýmařov - Ve Zduchovicích u Příbrami vyvrcholilo mistrovství České republiky dětí na pony v disciplínách drezura a skoky. Na programu byly i volné sestavy na hudbu nejstarší kategorie drezurních jezdců a finálová kola všech věkových skupin ve skocích.

Rýmařov má dva světové šampiony v terénním triatlonu

Rýmařov, Zittau, Německo - V německém Zittau se konalo prestižní Mistrovství světa v terénním triatlonu (ITU Cross Triathlon World Championships), kterého se zúčastnilo 550 závodníků z jednatřiceti zemí světa, mezi nimi například vítěz prestižního Ironmana, německý atlet Faris-Al Sultan, mistr světa Conrad Stoltz z Jihoafrické republiky či mistryně světa Helena Erbenová z České republiky.

Na cestě za jesenickými vodopády - výlet na Rešov

/TIP NA VÝLET/ Na Rešovské vodopády zve snad každý turistický průvodce na Rýmařovsku. A opravdu byla by velká škoda tuto přírodní zajímavost nenavštívit.

PŘEDVOLEBNÍ INVENTURA: Rýmařov

Rýmařov - Opravené náměstí v Rýmařově s novou kašnou a rekonstrukce přilehlých ulic jsou jedním z dobrých příkladů, jimiž se může pyšnit nynější vedení města Rýmařova při skládání volebních účtů.

Firma rozkopala střed Rýmařova

Rýmařov – Za zhruba deset milionů korun nechává rekonstruovat rýmařovské radnice silnice a chodníky okolo náměstí Míru.

Hejtman kraje spatřuje veliký potenciál v cestovním ruchu

Rýmařov - Jeseníky a Rýmařovsko jsou oblast krásná, nicméně chudá. Jak vnímají krajští radní potíže obyvatel nejzápadnější části Moravskoslezského kraje?

FOTO: Centrum Rýmařova je rozkopané

Kámen na kameni nezůstal v Havlíčkově a Národní ulici v samotném středu Rýmařova. Stavební firma zde totiž provádí rekonstrukci obou ulic v hodnotě přesahující osm milionů korun bez daně z přidané hodnoty.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení