VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KRNOV

Při vyřizování dokladů na radnici může dojít ke zdržení

S delší dobou odbavení musejí počítat občané, kteří si v těchto dnech přicházejí na Městský úřad v Krnově vyřídit občanský průkaz nebo cestovní pas. Z důvodu stavebních prací je v provozu pouze jedna fotokabina.

Ramazanová se loučí: Neodcházím dobrovolně

Renata Ramazanová dlouho byla tváří krnovské ODS. Nedávno zastupitelům oznámila, že v politice končí.

Kulturní památky Krnovska

Málokdo zná památky na Krnovsku tak dobře jako historička umění Ľubica Mezerová, která v oblasti památkové péče působila spoustu let.

Spolková činnost za dávných časů

Spolky v Krnově a Rakouském Slezsku. To je název přednášky Ondřeje Haničáka ze Slezského zemského muzea v Opavě, který se setká s krnovskými zájemci o historii v úterý 31. ledna v 18 hodin ve Flemmichově vile.

Daňový podvod za dva miliony

Více než dva roky, více než dva miliony. To je bilance krnovského podnikatele, kterého policisté v těchto dnech obvinili z krácení daně.

Krnov má nové logo města, ale úplně nové není

Nápis Krnov a v něm dvě šipky. Mohou to být dvě řeky nebo odkaz na turistickou šipku. Nové logo města Krnov spojí všechny městské společnosti. Stane se tak z KVaKu Krrvák?

Krnovští radní projednají, jak se vyřešila krize v Domově pro seniory

Loni se objevily stížnosti na Domov pro seniory Krnov. Je krize už zažehnána? Pomohla opatření, která management učinil? Těmito otázkami se budou ve středu 25. ledna zabývat krnovští radní.

Calipso slaví dvacáté výročí

Taneční skupina Calipso Dance Krnov oslaví 25. ledna dvacáté výročí svého založení. Jakých bylo těch dvacet let? Je na co vzpomínat.

Radní zdražují vodu rychleji, než chtěl KVaK

Krnovská voda v posledních dvou letech podražila. Bylo to zdražení pozvolné, nebo skokové? Voda zdražuje průměrným tempem o 2,90 Kč ročně, ale existují různé možnosti, jak tento fakt interpretovat.

Krnované asi znali brusle dřív než písmo

Někteří historici předpokládají, že v Krnově se bruslilo už v pravěku před vynálezem písma.

Krnov má elektrobus a dva nové autobusy

Krnov má tři nové autobusy, z toho jeden elektrobus. Všechny vozy krnovské městské hromadné dopravy jsou od středy nízkopodlažní a lze v nich platit bankovními kartami.

Architekt Marcel Kolarz v Krnově představí svou vizi změn ve vnitrobloku

Krnovská prostranství mezi panelovými domy v ulici Jesenické a starší zástavbou v ulici Petrovické a na náměstí Hrdinů doznají změn. Architekt Marcel Kolarz svou studii představí veřejnosti ve středu 18. ledna.

Po Krnově začne jezdit první elektrobus

Společnost Arriva bude v Krnově provozovat místní autobusovou dopravu dalších pět let. Ve středu 18. ledna ve 13 hodin na krnovském náměstí představí nové autobusy a jeden elektrobus.

I takoví jsme ve Flemmichově vile

Krásné barvy, šaty, vzory, prostředí, fotky. Co víc si přát? Nic víc. Klienti krnovského střediska Benjamín si přáli právě toto.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies