Po devadesáti minutách si vybojoval zasloužené vítězství v poměru 2:1 ve svůj prospěch.

Nešťastný start: Rozhodčí havaroval

Utkání předcházela smutná událost - rozhodčí, kteří měli zápas řídit, měli během cesty dopravní nehodu, a tak instruktor musel narychlo sehnat hlavního arbitra a také pomezní sudí.

Fotbalisté Slavoje vstoupili do utkání velice dobře. Hned na začátku pronikl do velkého vápna Stefanovský, který byl faulován brankářem Ludgeřovic a domácí zahrávali penaltu. Zabloudil ji ale neproměnil a bezbrankový stav přetrvával do přestávky.

Gólman zápasu? Jednoznačně Chudý

Od začátku druhého poločasu Slavoj hosty zatlačil před jejich velké vápno a měl více brankových situací. Po jedné z nich vstřelil Chudý vedoucí gól domácích. Slavoj měl další šance, ale nedokázal je využít. Hosté také nechtěli odjet z Bruntálu s prázdnou a podnikali nebezpečné protiútoky. To jim přeneslo vyrovnání a začínalo se znovu.

Oba týmy hrály na vítězství a na hrací ploše byly zajímavé situace. Patnáct minut před koncem zápasu se rozhodlo. Přihrávku Žižky využil ke vstřelení vítězného gólu opět Chudý a zpečetil výhru Slavoje. „Vítězství jsme si zasloužili za obětavý a bojovný výkon celého mužstva. Po kruté prohře v Bohuslavicích se kluci vzchopili a hráli velice dobře,“ řekl místopředseda Slavoje Jiří Domiter.

FC Slavoj Bruntál – Ludgeřovice 2:1 (0:0)