Remíza v Přerově trenéra Milana Furika mrzela

Už podruhé v jarní části divizní fotbalisté Rýmařova ztratili vyhraný zápas. Naposledy v sobotu na hřišti Přerova, kde domácí Bubeník vyrovnával na konečných 1:1 ve čtvrté minutě nastavení.

4.4.2017

Ilustrační foto.Foto: Deník/archiv

Bez Radka Němce a Jakuba Harazina vyrazil Rýmařov do Přerova. Oba týmy hlavně v prvním poločase bojovaly se silným větrem. „Silný vítr byl největším soupeřem obou týmů. Úroveň hry tím šla dolů. Byla to spíše kopaná, než fotbal," řekl trenér Rýmařova Milan Furik. Jediná zajímavá akce byla po střele Ondrušky, který ze tří metrů přestřelil branku.

Ve druhém poločase šli hosté do vedení. Šupák prošel středem hřiště, dal míč na Michala Furika, který prostřelil brankáře. Vzápětí mohl přidat druhou pojistku jeho bratranec Jiří. Neuspěl stejně jako kanonýr Šupák.

„Bohužel v závěru zápasu jsme nepokryli standardní situaci domácích. Po rohovém kopu se dostal odražený míč k Bubeníkovi, který skákavou polostřelou vyrovnal," povzdechl si hostující kouč. „Škoda, na jaře šlo už o druhé utkání, které jsme takto ztratili. Mohli jsme mít o čtyři body více," uvědomuje si Milan Furik.

Autor: Roman Brhel