VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za sportem?

Přinášíme vám přehled sportovních utkání o víkendu 14. a 15. října.

13.10.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

Fotbal

I. dorostenecká liga

Mladá Boleslav - Opava, sobota 10.30

II. liga

Opava - Varnsdorf, sobota 18.00

MSFL

Kroměříž - Velké Meziříčí, pátek 18.00
Uherský Brod - HFK Olomouc, sobota 15.00
Mohelnice - Hulín, sobota 15.00
Vyškov - Uničov, sobota 15.00
Petřkovice - Rýmařov, sobota 15.00
Hodonín - Otrokovice, sobota 15.00
Líšeň - Prostějov, sobota 15.00
Valašské Meziříčí - Hlučín, neděle 10.15

Divize E

Vsetín - Frýdlant nad Ostravicí, sobota 15.00
Petrovice - Bohumín, sobota 15.00
Šternberk - Hranice, sobota 15.00
Nové Sady - Opava B, sobota 15.00
Ústí - Nový Jičín, neděle 10.00
Jeseník - Dolní Benešov, neděle 10.15
Brumov - Slavičín, neděle 10.15
Havířov - Kozlovice, neděle 10.15

Krajský přebor

Šenov - Stará Bělá, sobota 15.00
Heřmanice - Český Těšín, sobota 15.00
Čeladná - Orlová, sobota 15.00
Břidličná - Krnov, sobota 15.00
Dětmarovice - Bruntál, sobota 15.00
Háj ve Slezsku - Bílovec, sobota 15.00
Polanka - Frenštát pod Radhoštěm, neděle 15.00
Pustá Polom - Vratimov, neděle 15.00

I.A třída, skupina A

Velké Heraltice - Slavkov, sobota 15.00
Chlebičov - Ludgeřovice, sobota 15.00
Krásné Loučky - Bolatice, sobota 15.00
Mokré Lazce - Darkovičky, neděle 10.00
Kobeřice - Vítkov, neděle 15.00
Kravaře - Jakubčovice, neděle 15.00
Oldřišov - Hlubina, neděle 15.00

I.B třída, skupina A

Město Albrechtice - Karlovice, sobota 15.00
Chomýž - Hradec nad Moravicí, sobota 15.00
Horní Benešov - Zlatníky, sobota 15.00
Úvalno - Velké Hoštice, sobota 15.00
Žimrovice - Suché Lazce, sobota 15.00
Bruntál B - Štěpánkovice, neděle 15.00
Malé Hoštice - Kylešovice, neděle 15.00

I.B třída, skupina B

Velká Polom - Ostrava-Jih, sobota 15.00
Klimkovice - Píšť, sobota 15.00
Hať - Dolní Lhota, neděle 15.00
Strahovice - Petřvald na Moravě, neděle 15.00
Šilheřovice - Vřesina, neděle 15.00
Kozmice - Darkovice, neděle 15.00
Chuchelná - Bohuslavice, neděle 15.00

Okresní přebor (Opavsko)

Březová - Hlavnice, sobota 15.00
Slavia Opava - Dolní Životice, sobota 15.00
Štítina - Kobeřice B, sobota 15.00
Dobroslavice - Jakartovice, sobota 15.00
Litultovice - Stěbořice, neděle 15.00
Budišov nad Budišovkou - Vřesina, neděle 15.00
Hněvošice - Otice, neděle 15.00

Okresní přebor (Bruntálsko)

Staré Město - Slezské Rudoltice, sobota 15.00
Třemešná - Vrbno pod Pradědem, sobota 15.00
Nové Heřminovy - Světlá Hora, sobota 15.00
Stará Ves - Rýmařov B, sobota 15.00
Široká Niva - Břidličná B, sobota 15.00
Velká Štáhle - Jindřichov, sobota 15.00
Vysoká - Pitárne - Dolní Moravice, sobota 15.00

III. třída, skupina A (Opavsko)

Oldřišov B - Závada, sobota 15.00
Kozmice B - Bohuslavice B, sobota 15.00
Strahovice B - Bělá, sobota 15.00
Štěpánkovice B - Darkovičky B, sobota 15.00
Hať B - Bolatice B, sobota 15.00
Dolní Benešov B - Služovice, neděle 15.00

III. třída, skupina A (Bruntálsko)

Lichnov - Brantice, sobota 14.00
Slezské Pavlovice - Rusín, sobota 15.00
Holčovice - Osoblaha, sobota 15.00
Liptaň - Hošťálkovy, sobota 15.00
Město Albrechtice B - Janov, neděle 10.15

III. třída, skupina B (Opavsko)

Vávrovice - Svobodné Heřmanice, sobota 15.00
Melč - Slavkov B, sobota 15.00
Sosnová - Vítkov B, sobota 15.00
Brumovice - Budišov nad Budišovkou B, sobota 15.00
Moravice - Radkov, neděle 14.00
Holasovice - Deštné, neděle 15.00

III. třída, skupina B (Bruntálsko)

Dvorce - Moravskoslezský Kočov, sobota 15.00
Ryžoviště - Malá Morávka, sobota 15.00
Dětřichov nad Bystřicí - Zátor, sobota 15.00
Leskovec - Horní Město, sobota 15.00
Milotice nad Opavou - Razová, sobota 15.00

III. třída, skupina C (Opavsko)

Pustá Polom B - Větřkovice, sobota 15.00
Hrabyně - Chvalíkovice, sobota 15.00
Těškovice - Raduň, sobota 15.00
Palhanec - Vávrovice B, sobota 15.00
Kyjovice - Komárov, neděle 15.00
Budišovice - Horní Lhota, neděle 15.00

Hokej

Opava – Poruba, sobota 15.00
Krnov – Poruba B, sobota 17.00
Horní Benešov – Orlová, sobota 17.00

Stolní tenis

Město Albrechtice – Buk, sobota 11.00
Město Albrechtice – Přerov B, sobota 17.00
Bruntál – Olomouc-Neředín C, neděle 8.00
Město Albrechtice B – Jestřebí, neděle 8.00
Bruntál – Jestřebí, neděle 14.00
Město Albrechtice B – Olomouc-Neředín C, neděle 14.00

Volejbal

Opava – Šlapanice, sobota 10.00 a 14.00
Kylešovice – Julianov, sobota 10.00 a 14.00
Hlučín – Slavia OU, sobota 10.00 a 14.00

Autor: Redakce

13.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

ON-LINE rozhovor s Ladislavem Velebným, kandidátem ČSSD na poslance PČR

Tento týden představíme prvňáčky ze ZŠ Jesenická, Bruntál

Spolu se začátkem nového školního roku odstartoval ojedinělý projekt Deníku, který má ambice stát se stejně oblíbeným a úspěšným, jako jsou například Miminka - pravidelné série fotografií novorozeňat z českých porodnic.

Bobři vyvolávají emoce. Mnozí rybáři je vidí neradi

Před lety mnozí vítali návrat bobra do přírody, dnes bývá často trnem v oku zejména rybářům.

AKTUALIZOVÁNO

ON-LINE rozhovor s Alfrédem Šrámkem, kandidátem na poslance za Realisty

JUDr. Alfréd Šrámek, kandidát na poslance za Realisty byl hostem on-line rozhovoru Deníku.

V krnovském babyboxu našli holčičku a vzkaz, že je to Andrea

V krnovské nemocnici je už pět let k dispozici babybox, do kterého mohou ženy anonymně odložit novorozence, pokud se o něj nechtějí nebo nemohou starat. Lékaři dohlédnou na zdravotní stav odloženého miminka a o jeho dalším osudu rozhodnou orgány sociální péče.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení