VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem?

Přinášíme vám přehled sportovních utkání o víkendu 20. a 21. května.

19.5.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

I. dorostenecká liga

Opava - Karviná, sobota 11.00
Pardubice - Hlučín, sobota 13.00

II. liga

Sokolov - Opava, neděle 16.00

MSFL

Otrokovice - Hlučín, pátek 17.00

Divize E

Nové Sady - Hranice, sobota 16.30
Petrovice - Pustá Polom, sobota 16.30
Rýmařov - Havířov, sobota 16.30
Nový Jičín - Šumperk, sobota 16.30
Přerov - Velké Karlovice, sobota 17.00
Valašské Meziříčí - Jeseník, neděle 10.15
Kozlovice - Opava B, neděle 17.00
Frýdlant nad Ostravicí - Dolní Benešov, neděle 17.00

Krajský přebor

Dětmarovice - Polanka, sobota 17.00
Šenov - Břidličná, sobota 17.00
Orlová - Kobeřice, sobota 17.00
Háj ve Slezsku - Čeladná, sobota 17.00
Bruntál - Vendryně, neděle 17.00
Bílovec - Krnov, neděle 17.00
Bohumín - Český Těšín, neděle 17.00
Frenštát pod Radhoštěm - Heřmanice, neděle 17.00

I.A třída, skupina A

Krásné Loučky - Jakubčovice, sobota 17.00
Vítkov - Kravaře, sobota 17.00
Ludgeřovice - Mokré Lazce, sobota 17.00
Stará Bělá - Chlebičov, sobota 17.00
Štítina - Darkovičky, sobota 17.00
Štěpánkovice - Bolatice, neděle 17.00
Bohuslavice - Oldřišov, neděle 17.00

I.B třída, skupina A

Kylešovice - Světlá Hora, sobota 17.00
Bruntál B - Velké Hoštice, sobota 17.00
Úvalno - Žimrovice, sobota 17.00
Karlovice - Otice, sobota 17.00
Zlatníky - Chomýž, sobota 17.00
Slavkov - Velké Heraltice, neděle 17.00
Suché Lazce - Město Albrechtice, neděle 17.00

I.B třída, skupina B

Darkovice - Strahovice, sobota 17.00
Velká Polom - Václavovice, sobota 17.00
Svinov - Ostrava-Jih, sobota 17.00
Hrabová - Vřesina, sobota 17.00
Dolní Lhota - Kozmice, sobota 17.00
Píšť - Hať, neděle 17.00
Chuchelná - Šilheřovice, neděle 17.00

Okresní přebor (Opavsko)

Pustá Polom B - Litultovice, pátek 17.30
Hradec nad Moravicí - Bělá, sobota 16.00
Vávrovice - Jakartovice, sobota 17.00
Hlavnice - Slavia Opava, sobota 17.00
Kobeřice B - Budišov nad Budišovkou, sobota 17.00
Litultovice - Stěbořice, neděle 17.00
Malé Hoštice - Vřesina, neděle 17.00

Okresní přebor (Bruntálsko)

Jindřichov - Třemešná, sobota 14.00
Vysoká - Pitárne - Staré Město, sobota 15.00
Vrbno pod Pradědem - Slezské Rudoltice, sobota 17.00
Široká Niva - Stará Ves, sobota 17.00
Holčovice - Dolní Moravice, sobota 17.00
Rýmařov B - Horní Benešov, neděle 17.00
Zátor - Břidličná B, neděle 17.00

III. třída, skupina A (Opavsko)

Bohuslavice B - Štěpánkovice B, sobota 17.00
Závada - Hať B, sobota 17.00
Dobroslavice - Strahovice B, sobota 17.00
Sudice - Bolatice B, neděle 17.00
Služovice - Darkovice B, neděle 17.00
Dolní Benešov B - Oldřišov B, neděle 17.00

III. třída, skupina A (Bruntálsko)

Krásné Loučky B - Slezské Pavlovice, sobota 13.45
Liptaň - Lichnov, sobota 17.00
Rusín - Jindřichov B, sobota 17.00
Janov - Nové Heřminovy, sobota 17.00
Brantice - Hošťálkovy, sobota 17.00

III. třída, skupina B (Opavsko)

Svobodné Heřmanice - Vávrovice B, sobota 16.00
Slavkov B - Sosnová, sobota 17.00
Štáblovice - Palhanec, sobota 17.00
Budišov nad Budišovkou B - Radkov, sobota 17.00
Brumovice - Holasovice, sobota 17.00
Dolní Životice - Deštné, neděle 10.00
Melč - Moravice, neděle 15.00

III. třída, skupina B (Bruntálsko)

Moravskoslezský Kočov - Dvorce, sobota 17.00
Dětřichov nad Bystřicí - Leskovec, sobota 17.00
Milotice nad Opavou - Ryžoviště, sobota 17.00
Malá Morávka - Velká Štáhle, sobota 17.00
Razová - Horní Město, neděle 15.00

III. třída, skupina C (Opavsko)

Těškovice - Větřkovice, sobota 15.00
Hrabyně - Chvalíkovice, sobota 17.00
Skřipov - Kyjovice, sobota 17.00
Budišovice - Raduň, neděle 17.00
Štítina B - Komárov, neděle 17.00

Autor: Redakce

19.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Lomikámen.

Lomikámen: nová botanická senzace

Letní tábory jsou mezi dětmi stále velice oblíbené.

Tábory mají plno

Pamětní listy bude zdobit grafika Anny Steiningerové

Pamětní listy, které dostanou absolventi základní, střední nebo základní umělecké školy v Krnově při příležitosti ukončení studia, bude zdobit grafika krnovské gymnazistky Anny Steiningerové.

Marcel Cudrák táhne Břidličnou

Břidličnou posílil během zimní pauzy a okamžitě se zařadil mezi klíčové postavy týmu. Při přechodu do útoku je Marcel Cudrák pro tým nedocenitelným fotbalistou.

V Lidicích opět vystaví díla krnovských žáků

Dalajláma, indián, dopravní prostředky, stavby… Krnovští gymnazisté se tématu letošního 45. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice opět zhostili nápaditě a se vší uměleckou zručností.

Zimní stadion poprvé startuje letní provoz

V pondělí se v Krnově otevřel veřejnosti zimní stadion Krystal s umělou hrací plochou místo ledu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies