VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem?

Přinášíme vám přehled sportovních utkání o víkendu 17. a 18. června.

16.6.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

I.dorostenecká liga

Opava - Třinec, sobota 11.00

Krajský přebor

Bílovec - Heřmanice, pátek 18.00
Bohumín - Kobeřice, sobota 17.00
Frenštát pod Radhoštěm - Čeladná, sobota 17.00
Dětmarovice - Vendryně, sobota 17.00
Šenov - Bruntál, sobota 17.00
Orlová - Háj ve Slezsku, sobota 17.00
Krnov - Břidličná, neděle 17.00

I.A třída, skupina A

Darkovičky - Ludgeřovice, sobota 14.30
Chlebičov - Bohuslavice, sobota 15.00
Krásné Loučky - Štěpánkovice, sobota 17.00
Štítina - Stará Bělá, sobota 17.00
Bolatice - Vítkov, sobota 17.00
Mokré Lazce - Jakubčovice, sobota 17.00
Kravaře - Oldřišov, sobota 17.00

I.B třída, skupina A

Žimrovice - Slavkov, sobota 15.00
Velké Hoštice - Zlatníky, sobota 17.00
Světlá Hora - Město Albrechtice, sobota 17.00
Velké Heraltice - Chomýž, sobota 17.00
Suché Lazce - Úvalno, sobota 17.00
Karlovice - Bruntál B, sobota 17.00
Otice - Kylešovice, sobota 17.00

I.B třída, skupina B

Ostrava-Jih - Darkovice, sobota 15.00
Chuchelná - Hrabová, sobota 15.00
Hať - Šilheřovice, sobota 17.00
Václavovice - Strahovice, sobota 17.00
Kozmice - Píšť, neděle 17.00
Vřesina - Velká Polom, neděle 17.00

Okresní přebor (Opavsko)

Vávrovice - Litultovice, pátek 18.00
Hradec nad Moravicí - Malé Hoštice, sobota 16.00
Jakartovice - Kobeřice B, sobota 17.00
Stěbořice - Hněvošice, sobota 17.00
Slavia Opava - Pustá Polom B, sobota 17.00
Budišov nad Budišovkou - Bělá, neděle 17.00
Vřesina - Hlavnice, neděle 17.00

Okresní přebor (Bruntálsko)

Holčovice - Zátor, sobota 17.00
Vysoká - Pitárne - Rýmařov B, sobota 17.00
Staré Město - Široká Niva, sobota 17.00
Břidličná B - Vrbno pod Pradědem, sobota 17.00
Horní Benešov - Jindřichov, sobota 17.00
Stará Ves - Dolní Moravice, sobota 17.00
Slezské Rudoltice - Třemešná, sobota 17.00

III. třída, skupina A (Opavsko)

Hať B - Darkovice B, pátek 18.00
Strahovice B - Dolní Benešov B, sobota 14.00
Bolatice B - Bohuslavice B, sobota 14.30
Darkovičky B - Závada, sobota 17.00
Štěpánkovice B - Oldřišov B, sobota 17.00
Služovice - Sudice, neděle 17.00

III. třída, skupina A (Bruntálsko)

Janov - Slezské Pavlovice, sobota 16.00
Hošťálkovy - Osoblaha, sobota 16.30
Rusín - Liptaň, neděle 15.00

III. třída, skupina B (Opavsko)

Sosnová - Moravice, sobota 14.00
Deštné - Štáblovice, sobota 15.00
Radkov - Melč, sobota 15.00
Dolní Životice - Budišov nad Budišovkou B, sobota 15.30
Svobodné Heřmanice - Brumovice, sobota 16.00
Palhanec - Vávrovice B, neděle 14.00
Holasovice - Slavkov B, neděle 17.00

III. třída, skupina B (Bruntálsko)

Lomnice - Leskovec, sobota 15.00
Horní Město - Milotice nad Opavou, sobota 17.00

III. třída, skupina C (Opavsko)

Štítina B - Hrabyně, pátek 17.30
Horní Lhota - Budišovice, sobota 16.00
Chvalíkovice - Skřipov, sobota 16.00
Březová - Kyjovice, neděle 17.00
Komárov - Těškovice, neděle 17.00

Autor: Redakce

16.6.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Některé obce mají své vrty zdrojů pitné vody

Ilustrační foto

Tábor uzavírá přihlášky

Vyhláška O nočním klidu

Vyhláška O nočním klidu, schválená krnovskými zastupiteli na jejich červnovém zasedání, nabyde účinnosti už v pátek 7. července.

Infocentrum testuje elektrokola

Minulý týden zaměstnanci Městského informačního centra v Bruntále zkoušeli nová elektrokola na okruhu kolem Slezské Harty.

V přírodovědné soutěži došli až do finále

Mladí přírodovědci z Břidličné mají na svém kontě další úspěšnou účast v soutěži.

Patnáct let partnerství, města Krnov a Prudnik je chválí

U příležitosti oslav patnáctileté spolupráce starostka Krnova Jana Koukolová Petrová a starosta Prudniku Franciszk Fejdych podepsali deklaraci o pokračování partnerství mezi oběma městy.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies