VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za fotbalem?

Přinášíme vám přehled sportovních utkání o víkendu 13. a 14. května.

12.5.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

I. dorostenecká liga

Hlučín - Opava, pátek 10.30

II. liga

Opava - Varnsdorf, sobota 18.00

MSFL

Hlučín - Vyškov, sobota 17.00

Divize E

Dolní Benešov - Nové Sady, sobota 17.00
Velké Karlovice - Rýmařov, sobota 17.00
Opava B - Nový Jičín, neděle 10.15
Pustá Polom - Přerov, neděle 17.00

Krajský přebor

Vendryně - Bílovec, sobota 16.30
Čeladná - Bruntál, sobota 16.30
Heřmanice - Dětmarovice, sobota 16.30
Český Těšín - Frenštát pod Radhoštěm, sobota 16.30
Břidličná - Orlová, sobota 16.30
Polanka - Šenov, neděle 16.30
Krnov - Bohumín, neděle 16.30
Kobeřice - Háj ve Slezsku, neděle 16.30

I.A třída, skupina A

Chlebičov - Štěpánkovice, sobota 15.00
Jakubčovice - Bohuslavice, sobota 16.30
Mokré Lazce - Stará Bělá, neděle 10.00
Kravaře - Ludgeřovice, neděle 16.30
Oldřišov - Vítkov, neděle 16.30
Darkovičky - Krásné Loučky, neděle 16.30
Bolatice - Štítina, neděle 16.30

I.B třída, skupina A

Otice - Suché Lazce, sobota 16.30
Žimrovice - Karlovice, sobota 16.30
Velké Hoštice - Úvalno, sobota 16.30
Světlá Hora - Bruntál B, sobota 16.30
Velké Heraltice - Kylešovice, sobota 16.30
Chomýž - Slavkov, sobota 16.30
Město Albrechtice - Zlatníky, sobota 16.30

I.B třída, skupina B

Václavovice - Píšť, sobota 16.30
Ostrava-Jih - Hrabová, sobota 16.30
Hať - Svinov, neděle 16.30
Strahovice - Velká Polom, neděle 16.30
Šilheřovice - Darkovice, neděle 16.30
Kozmice - Chuchelná, neděle 16.30
Vřesina - Dolní Lhota, neděle 16.30

Okresní přebor (Opavsko)

Jakartovice - Hradec nad Moravicí, sobota 16.30
Slavia Opava - Kobeřice B, sobota 16.30
Pustá Polom B - Hlavnice, sobota 16.30
Stěbořice - Malé Hoštice, sobota 16.30
Bělá - Hněvošice, neděle 15.00
Vřesina - Vávrovice, neděle 16.30
Budišov nad Budišovkou - Litultovice, neděle 16.30

Okresní přebor (Bruntálsko)

Staré Město - Holčovice, sobota 16.30
Horní Benešov - Zátor, sobota 16.30
Stará Ves - Rýmařov B, sobota 16.30
Slezské Rudoltice - Široká Niva, sobota 16.30
Třemešná - Vrbno pod Pradědem, sobota 16.30
Dolní Moravice - Jindřichov, sobota 16.30
Břidličná B - Vysoká-Pitárne, neděle 15.00

III. třída, skupina A (Opavsko)

Darkovičky B - Služovice, sobota 16.30
Strahovice B - Sudice, sobota 16.30
Hať B - Dobroslavice, sobota 16.30
Štěpánkovice B - Závada, sobota 16.30
Oldřišov B - Bohuslavice B, sobota 16.30
Darkovice B - Dolní Benešov B, neděle 16.30

III. třída, skupina A (Bruntálsko)

Hošťálkovy - Krásné Loučky B, sobota 16.30
Nové Heřminovy - Brantice, sobota 16.30
Osoblaha - Rusín, sobota 16.30
Slezské Pavlovice - Liptaň, sobota 16.30
Jindřichov B - Janov, neděle 14.00

III. třída, skupina B (Opavsko)

Deštné - Svobodné Heřmanice, sobota 15.00
Moravice - Slavkov B, sobota 15.00
Radkov - Brumovice, sobota 15.00
Palhanec - Budišov nad Budišovkou B, sobota 16.00
Sosnová - Štáblovice, sobota 16.30
Vávrovice B - Melč, neděle 16.30
Holasovice - Dolní Životice, neděle 16.30

III.třída, skupina B (Bruntálsko)

Milotice nad Opavou - Malá Morávka, sobota 16.30
Leskovec - Ryžoviště, sobota 16.30
Dvorce - Dětřichov nad Bystřicí, sobota 16.30
Lomnice - Moravskoslezský Kočov, sobota 16.30
Velká Štáhle - Razová, sobota 16.30

III. třída, skupina C (Opavsko)

Březová - Těškovice, sobota 16.30
Komárov - Horní Lhota, neděle 16.30
Raduň - Štítina B, neděle 16.30
Chvalíkovice - Budišovice, neděle 16.30
Větřkovice - Hrabyně, neděle 17.00

Autor: Redakce

12.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Lomikámen.

Lomikámen: nová botanická senzace

Letní tábory jsou mezi dětmi stále velice oblíbené.

Tábory mají plno

Pamětní listy bude zdobit grafika Anny Steiningerové

Pamětní listy, které dostanou absolventi základní, střední nebo základní umělecké školy v Krnově při příležitosti ukončení studia, bude zdobit grafika krnovské gymnazistky Anny Steiningerové.

Marcel Cudrák táhne Břidličnou

Břidličnou posílil během zimní pauzy a okamžitě se zařadil mezi klíčové postavy týmu. Při přechodu do útoku je Marcel Cudrák pro tým nedocenitelným fotbalistou.

V Lidicích opět vystaví díla krnovských žáků

Dalajláma, indián, dopravní prostředky, stavby… Krnovští gymnazisté se tématu letošního 45. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice opět zhostili nápaditě a se vší uměleckou zručností.

Zimní stadion poprvé startuje letní provoz

V pondělí se v Krnově otevřel veřejnosti zimní stadion Krystal s umělou hrací plochou místo ledu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies