Sokol Chomýž – Suché Lazce 1:2 (0:2)

Před utkáním s lídrem tabulky I.B třídy se uskutečnilo na hřišti Sokola Chomýž slavnostní sezení k jubileu založení fotbalového oddílu v Chomýži. V jeho rámci byli za přítomnosti zástupců města a vedení Sokola ocenění zakládající i současní členové oddílu. Po slavnostních proslovech hostů a činovníků oddílu pak mohlo začít sledované utkání. Domácí fotbalisté do něj vstoupili aktivně, ale celek Suchých Lazců prokazoval své kvality.

Chomýž si v prvním poločase vypracovala několik nadějných šancí, ale s těmi si ve finální fázi neporadila. Hosté byli v první půli mnohem efektivnější a nebezpečnější. Do přestávky to vyneslo Suchým Lazcům dvě branky v síti domácího brankáře a také dobrou výchozí pozici pro druhou půli zápasu. Domácí kolektiv do ní vstoupil mnohem lépe než do té první. Hra se vyrovnala a sebevědomý celek hostů se často dostával pod tlak. Výsledkem zlepšené hry domácího Sokola byl gól z kopačky Jurošky, který vrátil domácímu týmu naději. Hosté ale i v dalším průběhu prokazovali své zkušenosti a kvality.

Domácí fotbalisté bojovali o vyrovnání a vytvořili si další střelecké příležitosti. Jejich zužitkování ale bylo v utkání slabinou Chomýže a tak těsné vedení stále zůstávalo na straně Suchých Lazců, které naopak hrozily skrze nebezpečné protiútoky. Ty se ale stejně jako snaha domácího týmu s gólovým efektem nesetkaly, a tak stav 2:1 ve prospěch Suchých Lazců vydržel až do závěrečného hvizdu rozhodčího.