Bruntál padl v Čeladné

Po středečním vítězství v okresním fotbalovém poháru nad Krnovem čekalo Bruntál další kolo krajského přeboru. Svěřenci trenéra Antonína Mury tentokrát museli vyjíždět do Čeladné.

16.5.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

Byť zápas měli skvěle rozehraný, nakonec se museli smířit s porážkou 1:2. Tým Slavoje Olympie čelil absenci šesti hráčů základní sestavy. Příležitost tak dostali i dorostenci. Na výkonu bruntálského celku se to ovšem nijak negativně neprojevovalo.

Během třiapadesáté minuty vymyslel ideální přihrávku pro Zatloukala Lukáš Kundrátek a prvně jmenovaný se střelou z velkého vápna nemýlil. Nejtěsnější možné vedení hosté drželi ještě deset minut před koncem. Pak ale vyrobil velkou hrubici Dohnálek a po něm také brankář Minarčík, čehož soupeř využil. V obou případech zaváhání potrestal Walder.

„Je škoda, že jsme dobře rozehrané utkání nakonec ztratili. Až do závěrečných minut jsme vedli, ale pak přišly dvě chyby. Náš tým byl sice oslaben, ale bodovat jsme si v Čeladné určitě zasloužili," komentoval bruntálský kouč Antonín Mura.

Autor: Petr Dušek